| anonim_4396 a întrebat:

Aud mai multi oameni care spun ca noi oamenii putem face sex pana la 70-80 de ani.

Eu sincer nu cred asta laughing adica, de la 50 si ceva de ani deja vad ca oamenii isi pierd interesul fata de sex.

Deci ce parere aveti, pana la cat fac oamenii sex?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Eu nu mi-am pierdut încă interesul pentru sex, deși am peste 60...

| Emilian65 a răspuns:

Da, este adevarat pot face sex pana la adanci batraneti. Mai rar dar, pot face sex.

| anonim_4396 explică (pentru Emilian65):

Adica doar cei care au trait toata viata sanatos nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La barbati dupa o varsta poat aparea disfunctii erectile, Iar la femei le scade libidoul. Biologic corpul uman dupa varsta de ~40` ani treptat incepe sa iasa din funcite, Ritmul degradarii depinde de stilul de viata

| Kalibi1327 a răspuns:

Isi pierd interesul pentru ca is unii copii care încep sa facă de la 11 12 ani ceea ce nu e bine, iar cei care încep târziu, știu care au 25+ și nu au făcut îți dai seama ca o sa ai e mai mult chef. Asta depinde și de organele de reproducere, mai mult la băiat dacă ești bătrân și ea ți bătrână și mna...

| Precup_Andrei_1990 a răspuns:

69 dupa se pierde interesu!