| Trinity a întrebat:

Aud tot mai multi baieti ca mama ce buna e aia, cea-s fu**o etc eu unu sincer chiar nas face sex cu orice fata, as face sex doar cu persoana iubita nu cu toate panaramele si proastele scuze daca cineva se simte jignit.
Astept si parerile voastre...

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Sunt multi care spun asta...doar sa se dea mari. dar daca respectiva tipa daca il aude si ii vine la el si ii zice sa o... se pisa pe el.am vazut eu pe fata chestia asta.se dau mari.si eu sunt la fel.imi place doar cu iubirea mea sa ma simt bine. vorba ta.nu cu altelewinking

10 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Nu fi gay Trinity. Daca am gandi cu p. a nu si-ar mai fu. e nimeni nevastawinking.

| Aziz a răspuns:

LA FEL SI EU! imi dai funda? pls... sunt nou pe site

| Gabitsza a răspuns:

Mda unii chiar sunt obsedati dupa sex si ar faceo cu orice fata li se pare mai frumusica fara sa se gandeasca si la ea.
Eu daca as fi baiat as vrea intai sa cunosc o fata. conteaza si gandirea ei si sentimentele si apoi m-as culca cu ea fara sa o mai las.
Sunt si proaste din astea care cad repede in plasa si daca unii baieti chiar vor sa faca sex cu aproape oricine gandindu-se doar la ei le prostesc repede.

| baru a răspuns:

Salut. Se pare ca nu au cei sapte ani de acasa. Intradevar, aceste intrebari predomina. Stau si ma intreb: Unde vor ajunge aceste fete? Ce nivel au? Este posibil asa ceva? Se pare ca da. Se pare ca aceassta este societatea, in care traim. Pa

| Nochtithus a răspuns:

M3nt@l gay esti tu si atat. Trinity fan dexter are foarte mare dreptate.

| cretzufinish a răspuns:

Se pare ca e mai la moda faptul ca ai fu***-o, decat faptul ca ai langa tine persoana iubita. Asa e, majoritatea se lauda, dar asta nu inseamna ca si toti au parte de "poveste". Sa stii ca mai depinde si de fata si amatoare de astea se gasesc si ele. Eu mi-am inceput viata sexuala la aproximativ 21 de ani, si pana atunci nu ca nu simteam nevoia sau nu vroiam pana la maritis, dar vroiam ca acea persoana sa merite, sa ma faca sa ma simt iubita si fericita, chiar si pentru perioada scurta, nu doar in batjocura si ca sa bifez si chestia asta in viata mea, insa am ramas cu acea persoana de atunci (adica de 3 ani). happy

Răspuns utilizator avertizat
| Derye a răspuns:

Invata sa faci diferenta intre sex si dragoste. Faci sex cu orice femeie, faci dragoste numai cu cea iubita.

| Raluca_4380 a răspuns:

Corecthappy aici ai dreptate: un barbat adevarat nu se culca cu un milion de femei ci cu o singura femeie intr-un milion de feluriwinking

| Narfundo a răspuns:

Barbatul: specimen puternic cu simturile sexualitatii foarte puternice.De ce sa stau cu ea sculata daca fata resprectiva imi zambestetongue? Cand o sa am 30 de ani si am sotie, copii poate o sa fie altfelwinking. Dar nu vreau sa imi inchei viata ca toti bastinasii de la 18 ani gandindu-ma ca nu trebuie sa ma culc cu altele.Sa moara mama, pana la 27-28 de ani nu ma opresc din ftut.Care e aia mai buna ramanewinking. Bagati-va mintile-n cap! Alegeti ce-i bun pentru voi, nu ganditi cu cru. Nu ganditi ca Nocthihuslaughing.