| georgi112001 a întrebat:

Auziti daca nu ii spui unui baiat ca il placi devreme, mai tarziu iubirea sa va mai fi la fel de sincera?

Răspuns Câştigător
| lolylolypops a răspuns:

Crede-ma ca nu! Am trecut prin asta! Daca el spune ca te iubeste nu ezita sa ii spui, cand te vei hotori va fi poate prea tarziu si vei regreta cum face eu acum! Spune-i pentru a nu suferi si regreta mai tarziu.Regretele chiar dor, crede-ma!

6 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Pai daca ii spui devreme, ce farmec va mai avea mai tarziu.

| Azµre a răspuns:

Dacă el îți spune îi răspunzi și tu cu aceeași monedă

| stark47 a răspuns:

Cred ca da.nu vad un motiv pentru care sentimentele s-ar schimba doar pentru ca nu iai spus azi si nu maine

| MrSoapte a răspuns:

Incearca si tu sa-i spui pe la 12:30! Nu este nici devreme, nici tarziu!

| biutza1997 a răspuns:

In locul tau as actiona acum a ca te iubeste si il iubesti mai tarziu il vei pierde si vei suferi ca l-ai lasat sa plece sa iti treaca printre degete. mai bine spune-i acum si combinate cu el ca dupa poate nu o sa te mai placa si il vei pierde nu face greseala sa il pierzi. succes funda? big grin