| Loveyouforever123456789 a întrebat:

Auziti eu am o intrebare daca iti place de un baiat cum ai putea sa ii spui ca il placi?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

"Ce ochi frumosi ai,fugi de langa mine, pana nu ma indragostesc!"
Nici nu-i spui, dar nici nu tii in tine.
Pe urma, lasa-l pe el sa-si puna intrebari, tu ai facut destul!

| IoanaStefania a răspuns:

Daca nu vrei sa ii zici direct, priveste-l in ochi si zambeste-i cand vorbesti cu el. cheama-l afara/in oras, la plimbare si intreaba-l ce ii place, ce nu-i place. aflati-va lucrurile in comun

| Azµre a răspuns:

Să îi spui

| stark47 a răspuns:

Sinceritatea conteaza mult intr o relatie.

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Pai poti sa ii spui direct sau sa ii dai de inteles ca il placi dar mai bine ar fi sa alegi prima varianta

| buburuza2007 a răspuns:

Simplu,ia-l deoparte si marturiseste-i ce simti,dar inainte, priveste-l in ochi si spune-i, fii puternica, ai incredere in tine, succes

| crack123 a răspuns:

Adevarul ca e foarte simplu sa spui cuiva treaba asta, doare mult mai putin o respingere decat sa nu sti daca ar putea fi mai mult...

| Tatar_Indira_1994 a răspuns:

Nu stiu cum se poate arata asta, pur si simplu vine de la sine.Atunci cand te priveste, zambeste-i subtil.Sau vb chiar asta fata in fata cu el, cel mai bine este sa ii spui direct in fata.