| Alinka_4171 a întrebat:

Avem o luna de cind nu suntem impreuna. el ma suna zilnic chiar de ziua mea si cadou mi-a adus dar intr-o zi ne-am certat, si deja am 4 zile de cind nu ma suna... voi ce credeti? eu cred ca poate s-a gindit ca asa e mai bine, deci stiu ca ma iubeste inca si eu il iubesc...

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Simplu:suna-l tu.Sau trimite-i un mesaj.Dar problemele nu se discuta prin mesaje.

| gigiro a răspuns:

E cam alambicat ceea ce scrii, nu stim cand a fost ziua ta, ce inseamna ca nu mai sunteti impreuna.Cine stie. poate e ocupat, poate s-a saturat.

| play4girls a răspuns:

Asa si? tu dc nu il suni? cu orgoliu nu ajungeti departe! daca ma intelegi ce vreau sa spunwinking

| tia a răspuns:

Eu cred ca acum asteapta sa faci tu primul pas, sa fii tu cea care il suna sau il baga in seama. Si presupus ca totul o sa fie ca inainte dupa.

| Dyva_1008 a răspuns:

Depinde de felul cum v-ati certat si daca i-ai reprosat ceva... poate s-a simtit rau si a inteles ca nu-l mai vrei.Insa eu nu inteleg un lucru : daca tot va iubiti amandoi asa de mult atunci dc v-ati despartit?:S

| biuuu a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa vorbesti cu el si sa lamuriti totul