| pachy a întrebat:

Aveti ceva in potriva bixexualilor? sau alte minoritati?

Răspuns Câştigător
| amberjuly a răspuns:

Nu am nimic impotriva lor. Fiecare cum simte.
Nu-mi expic xenofobia asta a oamenilor, pana la urma cine defineste normalul? Daca ai fi diferit de toti intr-o anumita privinta te-ar deranja sa fii discriminat... asa ca mai deschideti-va mintea, oameni buni!
Daca voi aveti principii respectati-le nu impuneti p altii sa vi le respecte, iar daca aveti frustrari rezolvati-le nu va uitati la paiul din ochiul vecinului Injosind nu demonstrati decat lipsa increderii in sine si a valorii personale.

6 răspunsuri:
| hashe86 a răspuns:

laughing dambilusca esti tare (rigida)
fiecare cu orientarea sa sexuala, cu trairile si instinctele sale.
bisexualii sunt avantajati pentru ca se pot bucura "deliciile" ambelor tipuri de relatii. desi la un moment dat cred ca trebuie aleasa o singura cale.

| selef a răspuns:

Le privesc ca pe niste chesti mai deosebite in rest nu ma intereseaza.

| Ella_6365 a răspuns:

Nu, pentru ca nu am de ce. asa cum mie imi plac baietii, si nu ma intereseaza fetele, daca cineva mi-ar zice sa-mi placa ambele, nu mi-ar conveni. viceversa e la fel

| poppey a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. organele sexuale au un rol bine definit, in anatomia noastra.am mari indoieli ca aceste minoritati isi folosesc aceste organe pentru acest scop si nu altul.multe sunt apucaturi animalice, nicidecum umane.vaginul, nu a fost facut sa fie lins si nici penisul, pentru luat in gura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar ca sunteti cam multi, alte minoritati? care? a vorbitorilor de lapona?