| DenisaMetal a întrebat:

Aveti idei cum ma pot apropia de un baiat care ma place si eu la fel il plac?

5 răspunsuri:
| evoke a răspuns:

Poii...intra in vorbba cu elthinking, propune'i sa iesitzi la o plimbare, un suc, o inghetzata etc
Glumeste cu el...incearca sa faci in asa fel incat sa va simtiti bine unul in prezenta celuilaltbatting eyelashes
Baftabatting eyelashes

| Artemis a răspuns:

Poi pur si simplu ii propui sa iesiti la o plimbare thinking, un suc, glumiti, radeti, va simtiti bine impreuna happy, iar apoi tot ce iti ramane e sa-i spui ce simtibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta sa inceapa el

| Incubus a răspuns:

Sa te apropi? ai incercat mersul, cativa pasi in directia lui ar fi bine

| johndoe a răspuns:

Daca ii spui ce simti asa... pur si simplu, s-ar putea sa se sperie sau sa aiba un soc emotional. Cel mai tandru mod de a arata ce simti sunt gesturile... apoi adaugi si cuvinte. good luck!