| robertosi a întrebat:

Aveti idei de arme improvizate si daca da imi putei da un site special care sa arate poze sau tutoriale cum sa fac acestea?
fundita

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sabia cu luneta

| rebb a răspuns:

Arata asta a site pentru gangsta` wannabe?

| GdX a răspuns:

Ma tu ai ganduri dubioase, pe cine vrei sa aranjezi? Esti cumva un molau care si-o ia pe la scoala si nu stii sa dai cu pumnu? Tu esti femeie sau barbat? Ai "bilute" in pantaloni sau doua gauri?

| Roby67 a răspuns:

Tu vrei sa te razbuni pe cineva.
Ia o mana de **** si arunc-o pe fata lui daca esti in stare.
Si acum sa-ti raspund eu ce arma secreta si usor de inprovizat am, este vorba si indiferenta.

| covexrobu a răspuns:

Incearca sa nu te ocupi de asa ceva pentru ca se vor gasi cateva sifoane care te vor da in gat si atunci o sa ai probleme cu politia pentru port ilegal de arme albe sau daca faci ceva pistol/arma artizanala care foloseste pricipiul arderii unei substante vei intra la nerespectarea regimului armelor si munitiilor si pentru asta se face puscarie.