| roxy_5007 a întrebat:

AWW azi am facut sex protejat cu prietenul iar acum ma doare vaginul si partea din zurul vaginului foarte tare e ca o usturime ce poate sa fie?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Fie esti alergica la latex, cum spune dada, fie ati avut o partida mai violenta, nu erai suficient de lubrifiata si te-a iritat. Incercati cu un preludiu mai lung sau folositi lubrifiant in plus.

6 răspunsuri:
| dada18x a răspuns:

... E din cauza prezervativului. Te irita! happy O veste buna, una proasta. Prima data cea buna...Nu o sa te usture foarte mult (cam pana deseara). Vestea rea: asa o sa fie de fiecare data cand o sa folosesti prezervativul happy :*

| sylver69 a răspuns:

Zi prietenului tau sa insiste sa nu se grabeasca ..in caz ca te lubrifiezi mai greu...

| Deea_1936 a răspuns:

E cam normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi din cauza frecarii cu parul.este iritant mai ales daca dureaza mai mult. dar pana te mariti trece.

| hgfdhgfgh a răspuns:

Iritatie sau daca nu... a folosit degetele inainte... daca vrei sa vb mai multe te astept pe messenger am id-ul aalleexxxalexxx.

| roxy_5007 explică:

Nu cred ca este din cauza prezervativului eu folosesc prezervativ de la 17 ani si acum am 19 eu cred ca pshioloaga are dreptate a fost o partida mai violenta