| lauracraciun a întrebat:

Azi a fost cea mai urata zi din viata mea! m-am simtit azi cea mai josnica fatacrying m-am dus sa duc dosarul la liceu si m-am imbracat cu o rochita fara beretele putin mulata si putin mai sus de genunchi.nu m-i se pare o tinuta foarte indecentacrying insa oriunde mergeam toti baietii si chiar si barbatii se uitau la minecrying nici nu puteam sa ridic privirea. nu ca asta ar fi fost destul, unul cand trecea cu o masina a claxonat si a facut semn ca si cum ar fi trebuit sa urdc in maisna la el.am ramas socata!crying si imediat a mai rtecut unul care trimitea bezele ca sa spun asastraight face. abia astepta sa ajung acasacrying nu sunt genul de fata care sa atrag atentia.am 14 ani si nu am avut nici un prieten deci nu pot fi considerata panaramastraight face. nu m-am imbracat asa ca sa atrag atentia ci doar ca era fff caldstraight faceasa m-i se intampla cand port panataloni scurtistraight face. nu stiu ce sa mai fac sa ma lase in pace toti pentru c nu mai vreaucryingma simt ca ultima panarama cand se uita asa la mine.cum ar trebui sa ma imbrac sa nu se mai uite la mine?straight facetotusi e vara si nu ma pot imbraca in blugistraight face. si in panataloni 3 sferturi e tot aceeasi treabastraight face funda si voturi:X

Răspuns Câştigător
| Ciuss a răspuns:

Pfff... Stai linistita draga mea happy! Asa sunt baietii in ziua de astazi! Se uita la curu` nostru indiferent de fata, indiferent de orice! Imbraca`te in asa fel incat sa te simti tu cel mai bine happy. Cum a zis si persoana de mai jos, ia`le ca pe niste "aprecieri"! Nu baga in seama pe nimeni care striga dupa tine draga, trebuie sa te simti foarte bine ca esti fluierata si claxonata laughing, altele si-ar dorii asta! Tu ai fara sa iti doresti smug!

Nu esti nicidecum o panarama! Esti o fata draguta care atrage atentia! Atata ToT!
:*

17 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

In zilele de azi se dau l toata fetele.nu te simti naspawinking

| Đϋffγ a răspuns:

Te inteleg perfect ...toti care claxoneaza si care suiera dupa fetele sunt niste porci, niste perversi care sunt imediat atrasi de aspectul fizic.
Si despre haine ...chiar nu are rost sa renunti la hainele care iti plac pentru astia. Se baga in seama si daca esti imbracata cu rochite si daca esti imbracata cu blugi si cu hanorac.
Deci ridica capu si nu ii mai baga in seama

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Nu ii bagi in seama si cu asta basta daca iti zice cineva din masina ceva il injuri si gta dar esti si rusinoasa u

| LiveYourLife a răspuns:

Asta este Romania in care traim.
Nu poti face nimic.
Numai sa te imbraci mai serios...Crede-ma nu esti singura fata careia i se intampla asta...Ar trebui sa nu dai improtanta dar sa ai mare grija ca pe strada sunt fel si fel de oameni care nu sti ce le trece prin cap.
Imbraca-te cum te simti tu ok si nu te mai rusinawinking

| Jack a răspuns:

Deci fetita virginahappy inloc sa e bucuri ca esti atragatoare pentru persoanele de sexu opus tu te superi, sa vezi ce fericita o sa fi peste 1 an happyCrede'ma pe cuvantwinking! Ia atitudine smug fi divalaughing si dale jetu la toti asa o sa te vrea si mai tarewinking! NU mai fi prostutawinking bucurate ca te admira lumea!

| Noreasontosimle a răspuns:

Pai nu trebuie sa te simti prost. atragi priviri pentru ca esti frumoasahappy si tu trebuie sa te simti bine in ceea ce portihappy Asa stiu unii tampiti sa atraga atentia unei fete, si cred ca asta i se intampla oricarei fete la un momentdat s de acum vei intalni peste tot, genul asta de tipi. Tu trebuie doar sa ti vezi de drum si sa nu-i iei in seamahappy :* pa pa

caramela
| caramela a răspuns:

Buna draga mea, atat timp cat sufletul tau este curat din toate punctele de vedere, nu ai de ce sa te simti vinovata, probabil ai formele prea evidente si asta face sa fii fluierata de persoane care nu au cei 7 ani de acasa, e cald, vara deci nu trebuie sa umbli infofolita, opteaza pentru un maieu si pantaloni 3 sferturi, si capu sa iti fie pe umeri.happy

| Balmung a răspuns:

Totul d epinde de starea ta interioare. Trebuie sa inveti sa te respecti pe tine. Sa te simti frumoasa. Chiar daca barbatii in general care fac chestii din astea sunt niste needucati. Stiu ca baietii care te-ar aprecia cu adverat nu ar faceo. Dar sa luam si partea buna, arati bine pentru varsta ta. Ba chiar pot spune ca esti frumoasa,, cuvantul sexy il dispretuiesc enorm". Deci fi mandra de tine. Totul este atitudinea. Si oricum cand va fi cazul de relatie, nu fugi de ea. All you need is love and respect. Toate cele bune:*

| summer12 a răspuns:

Toate ca toate, da' uite asa apar violurile... straight face Ea saraca n-are nicio vina, se imbraca lejer ca ii e cald. Da' psihopatii apar de unde nu te astepti.

| eurynomus a răspuns:

Ibracate fato mai decent si nu o sa mai fi acostata de toti meltenii laughing

| Diiiidi a răspuns:

Nu te mai rusina! Chiar! Unele fete si-ar dori asta ffffff mult! Tie ti s-a dat darul acesta! Poate esti putin mai rusinoasa! Sii nu te simti,, pan arama" esti o fata frumoasa si atat! Nu trebuie sa asculti fiecare idiot care striga dupa tine! Capul sus si nu-i baga in seama si a, da! Imbraca-te cu ce esti tu comoda nu te imbraca pe caldurile astea cu blugi sau stiu eu ce! stai linistita! doar sa nu umblii cu haine mai scurte noaptea ca cine stie cine e dupa fiecare colt! ai grija! te-am pupat si ai grija de tine!:*:*

| Răspuns_9097 a răspuns:

Păi nu prea ai ce să faci.Şi ca să te îmbraci în blugi nu-ţi sugerezbatting eyelashes
aa şi pentru ca fac aşa câţiva idioţi oh go on care nu au ce face să renunţi la pantaloni scurţi?laughing Îţi zic eu categoric NU.
Nu o mai lua aşa, că te simţi ca ''ultima panarama'' ia-o ca pe nişte aprecieribatting eyelashes Deşi nu sunt aşa de grozave happy Capu sus :X!

| iahim_3430 a răspuns:

Draga mea unde ai trait? Asa sunt romanii intorc capul dupa orice mai ales daca ai avut si o rochita scurta, nu exista leac pentru asa ceva.O sa-ti dai seama cand vei mai creste si dupa vei dori ca toti sa se uite la u.

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Nu trebuie sa renunti la rochite si la pantaloni scurti doar pentru ca niste baieti fac asta. Nu ii baga in seama, n-au ce face. Daca porti blugi o sa mori de cald, deci mai bine continua sa porti haine de vara, in care te simti bine.

| madalina111 a răspuns:

Stiu cum e.mi se intampla si mie sa se uite totii cretinii la mine indiferent cum ma imbrac (si eu am tot 14 ani).eu nu-i bag in seama si imi vad mai departe de drum.nu e vina ta ca esti frumoasa.cu toate astea fii atenta pe unde te duci ci cu cinewinking

| Antonnia a răspuns:

Nu iti pare bine ca atragi priviri?laughing Nu ai de ce sa te simti ultima panaramawinking

| Anakin_4686 a răspuns:

Esti prea frumoasa si de aiahappy