| RaduMarsin a întrebat:

Azi am avut prima ejaculare ( am 14 ani ). Intrebarea este se poate intampla ceva ca m-am oprit brusc in timpul ejacularii? ( ma panicasem pe moment )

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ejacularea spermei s-a pornit/inceput, in acel caz procesul respectiv NU mai poate fi oprit sau retinut, nici amanat chiar si doar pentru cateva....secunde. Te poti considera ca fiind ''unic'' in cazul in care ai reausit o asemenea ''performanta'' in realitate. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu se intampla nimic: urinezi si sperma ce a ramas pe canal va iesi.
Cu toate ca te-ai oprit din frecare, sperma tot a iesit. E ca atunci cand faci noaptea "harta" in pat, adica ai polutie nocturna.

| mihai69 a răspuns:

Oricum te-ai fi oprit la câteva secunde după aceea - senzația de plăcere dispare și începe ceva discomfort dacă mai continui.
Dar după vreo jumătate de oră poți relua.

| Emilian65 a răspuns:

Nu se poate intampla nimic.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Lasa mai baiatul in pace. Crezi ca toti sunt ca tine, fara vlaga sexuala? Nu tuturor le ramane penisul la stadiul de puta, cum ti-a ramas tie.laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

Nu se mai poate plange. Accept glumele, dar pana la parintii morti.

| catablondu a răspuns:

Salut, exceptand senzatia musculara neplacuta de moment, nu se intampla absolut nimic. Ignora rautatile gratuite, toti baietii au senzatia ca nu stiu ce se intampla cu ei la prima ejaculare. :-) O seara placuta!