| HypeNonimus a întrebat:

Azi am fost împreună cu prietena mea și ea mi-a luat pl în mâna și s-a jucat cu ea pe clitoris până s-a rezolvat. Iar eu aveam lichid preejeculator pe ea… E adevărat sau nu, poate să rămână însărcinată? De menționat ei i-o venit ciclu acum o saptamana

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu poate sa rămână gravida.

| DontActLikeMe a răspuns:

Nu va ramane insarcinata

| Justanairhead21 a răspuns:

Sansele sunt mici spre nul. O sansa la 0. 0000000000001% sa ramana vreun spermatozoid viu si sa plece in petrecere. Aveti mai multa grija pe viitor si informati-va in mod corespunzător despre multe lucruri legate despre se*. Vezi sexulvsbarza pe ig. Acolo o sa găsiți amândoi multe informatii folositoare.

| nnnn18 a răspuns:

Wtf