| adi_3357 a întrebat:

Azi am vazut o fata, parea un inger. Era intr-un BMW negru decapotabil cu muzica la maxim, la inceput masina mi-a atras atentia, dupa fata.
Tipa era bine de tot parea cam mica cred ca avea 18 ani, as vrea tare mult sa o mai vad, nu stiu cum sa dau de ea, am retinut numarul masinii.
Cred ca m-am indragostit.
Tipa a vrut sa facem o intrecere, m-a claxonat si a accelerat am facut oarecum o intrecere dar m-a facut de rusine m-a pus sa ma intrec cu ea si cand credeam ca o ajung si o sa o depasesc a facut stanga si m-a lasat cu ochii in soare.
Nu pot sa mi-o scot din cap toata ziua m-am gandit la ea.
Vre-un sfat, trebuie sa dau de ea.

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

happy da asa sunt fetele
ti-a dat o lectie din care vad ca nu ai inteles nimic
sincer cred ca fata ai a vrut sa iti arate ca si o femeie poate conduce mai bine decat un barbat si ti-a mai dat o lectie niciodata sa nu te mai intreci, e o prostie, iti pui viata in joc.
cat despre tipa asta daca i-ar fi placut de tine ti-ar fi da tun semnal s-ar fi intors dupa tine, dar asa cred ca nu a fost prea interesata de tine. oricum daca vrei intrade-var sa o gasesti mergi la polititie dar sa nu le zici ca te-ai indragostit ca te dau aia in suturi afara, le spui ca : tocmai ai cunoscut-o acum cateva zile te-a ajutat ca ti s-a facut rau pe strada si ea ti-a dat sa bei niste apa si tu ai scapat portofelul in masina ei si ea a plecat tu nu ai observat...

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Cam greu să dai de ea, sincer acum! Încearcă să mergi pe acelaşi drum sau să stai prin zonă, poate vă veţi întâlni din nou din moment ce locuiţi în acelaşi oraş.

| Pho3nix a răspuns:

Toate BMW-urile negre sa apeleze la tine.

| JustMeBăi a răspuns:

Nu'ti da-m vreun sf-at.

| KaTalyNutzuU a răspuns:

Posibil,,dragoste la prima vedere'' Asa sunt multe femei sa atraga barbatzii ce crezi ca tu esti singurul om in care ea a facut intrecere?!
Iti dau un sfat :
-Cauta prietena! BFt