| AnemonaP a întrebat:

Azi colegul meu de clasa s-a comportat ciudat cu mine. Stateam pe scaun si s-a asezat intr-o pozitie si ma tinea in brate.Inainte nici nu prea ma baga in seama.In pauza radeam cu el de numai puteam si ma lua asa cu un brat si ma tragea.Si mai multe chestii.In ora imi dadea cu picioru pe la fund, nu mi-a facut niciodata asa, azi le-a facut pe toate nu-i cam ciudat? spuneti-va parerile. Funda+vot
P. S. fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Murzik a răspuns:

Te place, e bine, nul respince. Fericiti sa fiti!

3 răspunsuri:
| RoxiiSiAtat a răspuns:

"In ora imi dadea cu picioru pe la fund" wtf?!straight face
Ce clasa esti?
Eu zic sa-l ignori. Cred ca e doar un baietel obsedat de sex; daca te`ar placea nu ar face chestii d`astea imature.Deci nu-l baga in seama si o sa se potoleasca. Daca el face chestiile astea si tu pui botu sau razi la el inseamna ca vrei si tu. happy

| ppr a răspuns:

Continua tot asa, e de bine

| Manson5 a răspuns:

Cocalar.