| WhineUP a întrebat:

Azi l-am vazut din nou pe baiatul pe care il plac:d eu eram la etajul I iar el era intr-o masina si s-a uitat la mine si eu la ellove struck in alta pauza eu mergeam la parter si el urca scarile si mi-a facut cu ochiu si mi-a zambit si eu la randul meu i-am zambitbig grin iar cand am plecat acasa era langa usa un coleg a lui baiatul pe care-l plac si acesta m-a intrebat "auzi da cat de drag ti X" eu m-am uitat la el si nu i-am raspuns nimic si am plecat pe mess i-am sp la X daca i-a zis la colegul lui ca il plac sau ceva de genu [precizez ca la petrecerea de dupa bal era si colegu lui si acesta; a randu lui ma cam place] si el a zis ""am vb cu el si era vorba despre tine si i-am zis ca esti frumoasa si ca vb pe mess" sad apoi am mai vb cu el, m-a intrebat cu ce se ocupa ai mei si bla bla blasad uff...si am mai vb cu el cu X si l-am intrebat daca simpatizeaza pe cineva si mi-a raspuns "pe u!love struck". ce sa credsad. sunt tare confuza:-s. fundasad ap pe mess mai dati-mi cv ideea ce as putea vb cu el, ca nu am ideeisad

1 răspuns:
| UbexFlo a răspuns:

Eu cred ca chiar te place daca vorbeste si cu prietenii lui despre asta si ti-a spus si tie.Cat despre subiecte de vorba pe mess. vorbiti despre hobby, chestii de viata, povesti din trecut(NU DESPRE FOSTI SI FOSTE).