| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

Azi m-a sunat sa iesim. Dar l-am refuzat pentru ca eram afara cu 2 prieteni. Si nu ii puteam lasa. Dupa si-a cerut scuze pentru deranj si a inchis. (faza e ca il tot refuz de vreo 2 saptamani cu iesitu )
Dupa vreo 30 de minute Prietenii mei m-au lasat singura cat s-au dus la magazin, si eu i-am asteptat pe o banca. In timpul asta l-am vazut pe el, cu o fata (parea panarama... fusta, cizme, etc. ). Nu se tineau de mana (el tinea mainile in buzunar ). Dar ma simt foarte prost. Il iubesc atat de mult. (l-am mai vazut cu o fata saptamana trecuta. ). Naspa e, ca de desteapta ce is. si de emotie, nu m-am uitat la fata tipei, sa vad. poate era sorasa, ca o stiu. In ultimul timp, vorbim foarte des la telefon. despre orice. Mereu ma intreaba unde is, cu cine, etc. Foarte multe chestii. Si tot insista sa iesim... Dar il refuz. pentru ca eu pur si simplu simt cand este bine, si cand nu.
El este baiatul despre care am vorbit acum ceva timp.
http://www.TPU.ro/......ubeam-mai/

Nu stiu ce sa mai fac. sa-mi iau gandul macar putin de la el. Il iubesc de 2 ani. Din ce in ce mai mult. Simt ca este imposibil sa-l uit.
Credeti ca atunci cand ma va suna sa il intreb de fata aia? (Eu ma gandeam pur si simplu sa-l intreb ce asteapta de la mine.si dupa usor usor sa incepem sa vorbim despre mai multe )

Orice parere conteaza enorm pentru mine. Multumesc! Ajutati-ma! :-

Răspuns Câştigător
| Castiel a răspuns:

Stai sa inteleg tu il iubesti si ca proasta il refuzi? MAI FACUT K.O rolling on the floor!
Nene tu chiar crezi ca omu ala va mai fi interesat mult de tine daca tu tot il ignori?! Adica WTF mai ignora-l tu mult si o sa il pierzi definitiv,sincer,eu ma mir daca te va mai sunalaughing il ignori prea mult ala o crede ca il inseli sau ti-a igasit pe altcineva o suferi de aia sta cu altele,ca sa te uite dar nu poate daca te suna inseamna ca tot pe tine te place,dar cat crezi ca va mai dura? Adica punete in locul lui ai sta cu un baiat care te refuza de fiecare data?! Daca da,ai fi proasta,si el este prost ca inca sta cu tine, in fine ai noroc, actioneaza dracu mai repede pana nu se satura de prostiile tale!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti cam prostuta, ar trebui sa accepti sa iesi cu el o sansa nu strica daca ii dai.

| Skylar a răspuns:

Esti o nesimtita si lasi lumea cu ochii in soare, misto big grin

| JuLien a răspuns:

Pai de ce il refuzi?!
accepta sa iesi cu el poate o sa-ti faca o impresie buna. nu lasa timpu sa curga aiurea!
succes la decizia pe care o vei lua!

| virus5381 a răspuns:

Fata aia putea sa fie doar o fata cu care se intelege bine... Iar eu iti zic ca daca il mai placi ziiwinking Daca avea mainile in buzunar ii clar ca nu este ceva intre ei dar asta nu inseamna ca nu va putea fi daca nu ii zici ca il placiwinking

| yasmin1407 a răspuns:

Mai Alexandra, stiu iubirea doare, la tine e o contradictie destul de mare spui ca nu il vrei dar sti ca in inima ta il doresti enorm de mult, ce te sfatuiesc eu.gandeste'te bine la ce nu iti place la el, la ce iti place.incearca sa gandesti cat mai rece, fa o lista e foarte simplu, te descarci vezi si lucruri care fiind indragostita lulea e cam greu sa vezi defectele, scrie totul pe hartie, apoi legat de tipa aia? vorbeste cu el. poate ca o sa zica ca esti geloasa dar eu mereu prefer sa vorbesc sa aflu de la el." da am iesit cu tipa x ca imi place" vorbiti despre trecut, despre ce nu a mers la relatia asta, despre ce considera el ca ai facut gresit si invers. daca vrei sa ii mai dai o sansa. gandeste cat mai rece si pune'ti intrebarea oare chiar merita? si daca va impacati si nu merge.Aste este, ai inteles acum ca voi 2 nu va potriviti si trebuie sa mergeti mai departe. Oricum mult noroc, si te poti ruga, ajuta foarte mult:*

| tsunade a răspuns:

Alexandra daca iti place asa mult tipul ala suna-l tu sau cand te suna el iesi cu el si apoi incepeti sa vorbiti despre sentimentele tale si ale lui.
sper sa te ajute cu ceva ce am spus

| vasy_1796 a răspuns:

Deci.daca tot il iubesti de ce nu iesi cu el? partea asta nu o inteleglaughing

| ionela22 a răspuns:

Intalnestete cu el, daca il placi cu adevarat nu lasa sa til ea alta.Nu ai dovezi cine era aia putea fi si o verisoara, amica.Atat timp cat tea cautat ti-a spus sa iesiti inseamna ca te place.Iesi cu el nu ai ce pierde, sa nu regreti mai tarziu