| me_2091 a întrebat:

Azi m-am culcat cu iubitu meu si pentru el era pentru prima data pentru mine nu si el si-a dat drumu in mine si cand m-am ridicat a curs toata sperma e posibil sa fii ramas?

Răspuns Câştigător
| alexiaa a răspuns:

Daca nu esti f aproape de menstruatie(sa zic o zi doua, maxim 3)probabilitatea sa fi ramas e mare. Daca esti in perioada in care am zis eu, sunt sanse dar mai mici.Ca de curs nu a curs toata afara, aia e sigur.Imi pare rau, sper sa nu fie cazul.Eu zic sa nu astepti o saptamana sa iti faci test.Mai sigur e sa fugi la o farmacie si sa ceri "pastila de a doua zi".Aia se ia una in primele24 de ore de la contact si apoi inca una dupa 72 de ore de la contact.Asta e sfatul meu, tu faci cum crezi, dar un avort e nasol rausad

7 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

De curs a curs, dar ti-ai facut si o spalatura vaginal? cu irigatorul sau cu dusul. Daca ai avut si tu orgasm si daca erai si in perioada fertita ai toate sansele de unul mic.

| Ellenna a răspuns:

Daca azi te-ai culcat cu el poti sa iei pastila/pilula de a2a zi, pentru orice eventualitate.

| XK a răspuns:

Pai fuguta la farmacie, si pastila de a doua zi...totusi, de prezervativ nu a-ti auzit?

| consiliera a răspuns:

Da.Ramane.Si un singur spermatozoid daca ramane e destul.Nu te mai lua dupa folclor.

| Pysu a răspuns:

Normal ca poti sa ramai insarcinata, poti ramane si de la mai putin de o picatura insarcinata, e foarte periculos sa faci dragoste neprotejat. Vorba Silvyei, fa un test dupa o saptamana si o sa vezi.

| Silvya18 a răspuns:

Sigur ca poate, doar de la o picatura poti ramine insarcinata, sa faci un test dupa o saptamana si o sa vezi.:*

| me_2091 explică:

Da m-am spalat imediat dupa ce si-a dat drumuwinking...si cum cer pastila de a 2 zi si cat costa