| Ramonnik a întrebat:

Azi m-am despartit de un baiat care vroia sa ma violeze si acum simt lipsa unui baiat care sa ma imbratiseze, sa ma sarute si sa ma astepte pana cand vom fi preatiti. Imi place de un baiat si nu stiu cum sa il fac sa se in dragosteasca de mine.Va rog sa ma ajutati, vreau niste metode ca sa ma apropii de el. Funda

3 răspunsuri:
| XXXloveXXXx a răspuns:

Pai nu poti face pe cineva sa te placa toti ce poti face sa te faci placuta.Asigurate ca ascest baiat pe care il placi nu are aceleasi ganduri nesimtite.Cautati pe cineva care sa te iubeasca si nsa merite iubirea ta.Bafta.

| darkangel123 a răspuns:

Singura posibilitate ar fi sa gasesti o cale de a va vadea, intaldi mai des, sa iesiti impreuna chiar daca nu singuri, subiecte de discutie comune si poate ca o sa reusesti facundu-i ochi dulciwinking

| catallinn a răspuns:

Il faci sa inteleaga ca iti place de el si astepti. daca nu "raspunde"la mesajele tale, las-o balta.nu risca sa pari disperata si sa ii dai ocazia sa profite