| Daniell_8179 a întrebat:

Azi mi-am dacut o prietene are pai mai roscat asa inchis super frumoasa si ia are 18 eu am 13 si i-am trimis poze cu mine. p mess am, vorbit neam cunoscut si parca ma place. e mai timida primauara cand am vb. cu ia p mess parea timida dar dupa ce am bagat-o in seeama si i-am facut multe complimente, incepea sa-mi puna tot felul de intrebarid despre mine. si mi-a facut si ia cateva. neam trimis poze, n-am plictisit fata. Deci vreau sa tiu daca ma place! DAU FUNDA! Va rog ziceti-mi ce credeti nu ziceti pur i simplu da te place si ai luat fund Imi explicati ca de la barbat la barbat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine eu o să îţi spun ca de la o fată la un "bărbat": înainte de a-ţi face o prietenă învaţă să scrii corect româneşte!

10 răspunsuri:
| Stefania123 a răspuns:

Ai 13 ani, iar ea 18? E posibil sa-si bata joc de tine.
Sau nu stiu. e un fel de simpatie. Dar dragoste in nici un caz nu e. Poate doar din partea ta. :]
O zi buna!

| Fuck69 a răspuns:

Nu cred ca o fata de 18 ani ar putea sa se uite la un baiat de 13 ani. Cu toate ca poti sa fii cat de frumos. Posibil sa te placa, dar ce te opreste sa o intrebi? Mult noroc. Si ai grija ( primauara) laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Colla a răspuns:

Ca de la barbat la barbat daca tipa are 18 ani nu te place chiar daca iti face complimente... poate te considera dragut dar iti zic eu din toata experienta mea cu fete ca nu poti fi cu ea.

| xxxname a răspuns:

Stai, tu ai 13 ani, si ea 18, sau ai incurcat vreo cifra?
Daca e asa dupa cum ai scris, atunci las-o, fii doar prieten cu dinsa...Inhipuieti si tu 5 ani mai mare big grin, Tuglumesti big grinbig grintongue
Deci propunerea mea este ca: fete sunt mii, si mii, de aceea fii doar prieten cu ea... Funda? tongue

| iubitica_2607 a răspuns:

Depinde daca te place nu te astepta tu sa iti zica daca ai zis ca a fost si putin timida nu o sa o faca chiar daca te place.

Bun deci sa recapitulam putin v-ati cumoscut pe net. Buuun dupa aia ea are 18 si tu ai 13 asta suna cam tras de coada adica na nu mi-as inchipui ca te place dar sa zicem.Asa si v-ati facut omplimente reciproc.OK din toate asta (eu find fata) as deduce ca te place.

Dar, deoarece mereu exista un 'dar', o chieste cam ciudatica este faza cu varsta!
dar daca chiar ca este o scanteie intre voi pentru a afla fix de la ea daca te place asigurate ca tu o placi intratat incat sa ii spui si daca este reciproc iti va spune si ea?
Dar acum marea intrebare este:TU O PLACI PE EA? sau te astepti doar de la ea sa vina afectiunea si daca te convingi ca va potriviti nu stiu dar scoateo si uh undeva

(am fost cat se poate de serioasa dar a venit si timpul sa ma amuz un pic chiar daca ma va costa o funda :ba chiar crezi ca lu una de 18 este cu unul de 13 sa fim seriosi sau poate ai pus intrebarea la abureala!
dar asa de sfarsit am o intrebare :intrebarea ta era numai pentru baieti ca daca da imi pare rau ca te-am deranjat!

| FireNinja a răspuns:

Nu are cum sa te placa.Scuze,dar...baga-ti mintile in cap! cumsa se uite una de 18 ani la unu de 13? e ca si cum tie ti-ar placea o fata de 8 ani...

| EuOO a răspuns:

Eşti sigur că te place? Acum serios, la 18 ani ea poate să vrea mai mult, iar tu având vârsta pe care o ai...nu îi poţi face în totalitate tot ce-ţi cere. Părerea mea e că simte un fel de simpatie, fiind şi mai mic, e logic şi clar. Ai grijă să nu te îndrăgosteşti prea rău de ea, nu merită. Ea sigur se va uita la ceva mai bun, la un băiat mai mare. Aşteaptă să mai creşti puţin, să câştigi experienţă happy

| Anonim_7591 a răspuns:

Poate era timida ca nu intelegea ce scriilaughing
Nu mai visa are 18 ani chiar cauta un BARBAT. Pe tine te vede ca pe un pusti simpatic care o place si atat... poate ca deja are iubit...Las-o sasi traiasca viatatongue

| Anonim_7591 a răspuns:

A si invata sa scrii ca sa nu mai fie timida