| Chrisstine a întrebat:

Azi pr meu mi-a spus ca se gandeste daca sa mai fim impreuna sau nu ca nu vrea sa ma faca sa sufar. mi-a spus ca nu vrea sa se culce cu mine si apoi sa ne despartim pentru ca stie ca sufar.desi eu i-am spus ca nu vreau sa ma culc cu el.mentionez ca avem 4 luni impreuna.straight face iar eu aratandu-i in astea 4 luni ca il iubesc si el nu prea.si i-am trimis un msj "sa fie fericit cu alta daca cu mine nu a fost si are tupeu sa se gandeasca daca vrea sa ne desp dupa ce ca numai eu i-am aratat ca il iubesc". iar el imi spune ca "nu vrea sa se desparta de minestraight face"deja sunt confuzalaughing voi ce credeti?laughing

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Inseamna ca nu te iubeste cu adevarat.si s-a saturat de asteptat.si ca sa fiu direct, te vrea in pat cat mai repede. Dar tu nu il lasa pe el sa decida. Daca nu sunteti amandoi gata atunci sa nu o faci. A da.si o face pe-a catelusul. Vrea doar sa te faca pe tine sa crezi ca lui ii pasa de tine, de ce simti tu si nu de ce simte el. Nu ii fa jocul. dupa v-a exagera. Fa ce doresti, dar fa cu cap pana la capat.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate s-a speriat cand a vazut mesajul tau si a zis ca nu vrea sa te lase, oricum stie sa minta nu e de incredere.

| ignore a răspuns:

Nu ii place de tine ryugahideci are perfecta dreptate nu face ce vrea el. doar o sa isi bata joc de tine happy,.

| RyugaHideki a răspuns:

Tu cati ani ai Chrisstine?

| RyugaHideki a răspuns:

Renunta la el cat mai devreme. Crede-ma, odata cu varsta va vrea mai multe, si mai multe, iar daca nu ii vei oferi va renunta la tine ca la niste papuci vechi (scuze de comparatie) Sa fie diferenta de maxim 4 ani. El are 23 de ani de si nu e bine. Da-te si tu la unu de 17-18 cel mult. Succes in dragoste. ^-^

| Chrisstine explică:

Ba da.ma place ft mlt asa mi-a spus ca de asta a fost cu mine.dar problema e ca nu vreau sa ma culc cu el el fiind mai mare ca mine cu 7 ani

| Chrisstine explică:

Am 15 ani fac 16