| raluca_4568 a întrebat:

Azi trebuia sa-mi vina menstruatia si nu mi-a venit am fost si mi-am facut un test si mi-a iesit negativ ma pot insela sau nu sunt?va multumesc pentru rasp:*:*:*

2 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Eu cred ca cel mai sigur este sa te duci la spital sa iti faca analize. atunci poti fi cu adevarat sigura. pot fi doar dereglari hormonale datorate stresului sau altor factori.

| Amelia87 a răspuns:

Poate intirzie de la stres sau alti factori. Mai fa un test de sarcina.