| LittleRose a întrebat:

Azi treceam pe langa baiatul pe care l`am placut, el era cu prietena lui. Voia s`o sarute, dar cand m`a vazut s`a dat 3 pasi mai in spate si a asteptat sa trec dupa care a continuat. Ce parere aveti? p. s : au o relatie de 2 ani aproape.

Răspuns Câştigător
| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Nu cred Aliutza... Unii nu vor sa se sarute de fata cu fostii prieteni, amici, (sau actualii.ma refer la amici) sau sa'i vada cineva (colegii, vecinii). Asa faceam si eu cu iubi, cand trecea cineva ne indepartam happy

1 răspuns:
| Aliutza a răspuns:

Eu cred ca el stie ca tu l`ai placut si nu vrea sa te faca sa suferi, motiv pentru care nu a sarutat`o de fata cu tine.