| anonim_4396 a întrebat:

Azi vreau sa fac dragoste cu iubita mea. E virgina. Imi e frica sa nu o fac sa o doara. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te-ai hotărât tu, așa!
Se vede că nu ai mai avut de-a face cu o virgină. Nu îți bate joc de ea, respect-o.
Cu multă blândețe, un preludiu mai lung, o muzică lentă pe fundal, un pahărel de vin savurat, trebuie să fie un pic euforic.
Fără repezeală, teamă, vorbe urâte, etc.
Nu uita de prezervativ, igiena intimă înainte și după, etc.
Pa, pa.

| h3r a răspuns:

De durut tot o s-o doara.
Important e ca tu sa o iei usor, incuranjand-o ca stii ce faci si o sa iasa totul bine. Arata-i ca poate avea incredere in tine.

Take care.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa primesti un mesajwinking

| irrumator30 a răspuns:

Cum s-a mai spus de durut, putin, tot o va durea. Ai grija la preludiu sa ii umectezi foarte bine vaginul, merge si cu limba, cu degetele, sa le fosesti. Nu te grabi nicaieri. Ai rabdare, incet, preludiu cat se poate de lung, sa fie foarte excitata, incat sa te invite ea sa o penetrezi. Lasa lucrurile dupa viteza ei.

| Mentosanaa a răspuns:

Trebuie sa o exciti cat mai mult, adica preludiul sa dureze cam 15 minute, de durere nu are cum sa scape, dar trebuie sa iti pastrezi calmul ca sa para ca stii ce faci.

| liviuliviu91 a răspuns:

Arata-i ca poate avea incredere in tine.Preludiul este destul de important, trebuie sa fie excitata, foloseste un lubrifiant