| anonim_4396 a întrebat:

Ba am o intrebarelaughing : Daca un baiat se uita insistent se parfumeaza foarte tare cand trece pe langa mine zambeste si multe alte chestii vb cu un coleg de-al lui sa-i dau nr probabil sa il dea lui... Ce inseamna asta?laughing Sfat! FUNDA :*:*:*

Răspuns Câştigător
| nicosweet a răspuns:

laughing tu stii raspunsul dar mai vrei sa auzi si de la noi, right? pai gagico, el vrea sa se combine cu tine, ii place de tine..si sfatul meu pentru tine e sa-i acorzi o sansa..vezi cum e..niciodata nu stim ce ne rezerva viitorul..deci..poate el e fat frumos al tau:*

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ca te place si vrea sa te cucereasca

| onasis1961 a răspuns:

Crezi că dacă se parfumează exagerat e ceva de capul lui! Numai fătălăii vor să iasă-n evidenţă prin parfumuri în exces! Evită persoane de genul asta! E prea plin de el! Te seduce ca să aibă ce abandona! Caută ceva simplu şi să te iubească cu adevărat! Să fii iubită!