| Andrei990 a întrebat:

BA am un prieten homo si vreau sa stiu cine mai e sa-i fac lipeala

P. S. VB serios nu la misto

Răspuns Câştigător
| mario a răspuns:

Ma sa stii ca e ceva bun, daca i place sa se ciocaneasca in funduletz, sa stii ca am niste relatii in Italia sa il ducem pe centura, si noi facem bani si el se simte bine.toti 3 iesim in castig, ce zici?winking

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant siteuri de homosexuali acolo sa isi gaseasca jumatatea

| anaid a răspuns:

Eu l`asi lasa draq daca e homolaughing cine stie poate chiar te placesmugsmug

| anka_7915 a răspuns:

Pai si daca se gaseste unu cu aceleasi inclinatzii sexuale dar e din coltul opus al tarii? cum le mai faci lipeala?

| mocanz a răspuns:

Vina la mine o satz dau oleaca la cioc