| Akira69 a întrebat:

Ba, de ce fetele si baieti se masturbeaza? Eu una nu ii inteleg rostul si am incercat si nu am simtit placere de loc... sad
Fetelor/Baietilor, explicati-mi si mie ce va place si ce nu inteleg, de ce uni baieti si fete o fac in fiecare seara/dimineata?

Daca o faci cu partenerul/partenera mai inteleg ca te satisfac ei cum pot..., Dar singuri nu ii inteleg rostul! sad

Va rog, lamuriti-ma si pe mine!

O seara buna! big grin

11 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Uita-te la un film xxx si poate iti vine pofta, asa ca tot esti curioasa

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care nu simti dorinta sau nevoia de a te autosatisface inseamna ca ai libidoul foarte scazut sau chiar s-ar putea sa sa suferi de o anumita forma de frigiditate.Pentru informarea ta iti aduc la cunostinta ca aceasta forma de activitate este practicata mai ales de persoanele singure pentru a-si provoca placere din cauza lipsei unui partener.

| Pinocchio a răspuns:

Si ce face cine nu are prieten/a, iubit/a, sot/ie?
Eu nu condman masturbarea de la o anumita varsta (in limite normale).

| Mirke a răspuns:

Tu nu intelegi pentru ca nu simti nevoia, este un fel de descarcare, sau eliberare, daca te manaca ce faci? te scarpini!

| Akira69 explică (pentru Mirke):

Am simtit nevoia dupa ce toti se laudau ca :
''vai da ce bine te simti! Incearca si ai sa vezi!''
Dupa am incercat si nu am simtit placere! sad

| sizzlingaddicted a răspuns:

Draga fiinta superba! masturbarea sau "laba" este a 7a minune a lumi! dumnezeu ne-a inzestrat pe noi baieti cu... si pe voi fetele cu... doar ca sa ne masturbam! nu ca sa facem sex. caci daca te masturbezi nu pacatuiesti! dar daca faci sex pacatuiesti tare! deci este ceva crestinesc sa te masturbezi eu ma masturbez de 6 ori pentru ca ma tine am 23 cm! o zi buna si daca vrei sa te apuci de masturbat "poti sa glumesti atunci cand iti faci laba da niciodata sa nu iti faci laba in gluma" ai grija pup =*

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru sizzlingaddicted):

rolling on the floor))))))))))))) du-te ma

| DonaldTrump a răspuns (pentru sizzlingaddicted):

Doar de sase ori? rolling on the floor)))))

| Mirke a răspuns (pentru DonaldTrump):

Tu de cate ori poti? ideea e ca dupa a 2-a 3-a laba consecutiva nu mai simti placere, de ce ai mai continua? sa cureti tevile pana scuipi praf? Devine dureros si nici nu poti sa te lauzi cu performantele individuale! Poate intrii in cartea recordurilor!

| sizzlingaddicted a răspuns (pentru Mirke):

Da mirke ai dreptate dar nu iti faci laba incontinu iti dai drumu si tot ii dai in continuare =]] iti dai drumu mai stai o ora iti faci iar si tot asa =]]]

| DonaldTrump a răspuns (pentru Mirke):

" Poate intrii in cartea recordurilor!" laughing da si o sa mor ca brazilianul ala care a dat laba de 41 de ori intr-o seara...