| LordCristobal a întrebat:

Ba fratilor, era sa o incurc rau de tot cu o gagica saptamana trecuta.
Acum o saptamana am vazut o fata frumoasa si cu muschi care iesea dintr-o sala de fitness.Nedorind sa pierd ocazia de a avea o intalnire cu o fata frumoasa, mi-am folosit sarmul si umorul si am reusit sa am o intalnire cu ea in oras. Dupa doua zile a venit si ziua intalnirii.Am stat trei ore la o pizzerie si am avut o conversatie foarte faina cu ea legandu-se intre noi o chimie faina. Apoi fata m-a invitat la ea acasa si bineinteles nu am putut sa refuz aceasta invitatie.Acasa la ea, nu am stat pe ganduri si ne-am dezbracat imediat.A urmat minute intregi de sarutari si imbratisari iar la trezirea dragonului am vrut sa imi pun un prezervativ ca sa ma protejez. Fata vazand acest lucru a luat prezervativul si l-a aruncat in camera si mi-a zis ca vrea sa facem sex neprotejat ca sa simt placerea maxima.Am refuzat acest lucru(motiv sa nu o las gravjda sau sa nu iau boli)si am incercat sa ii explic de ce nu vreau asa. Fata, vazand ca nu vreau sa cedez mi-a tras un pumn atat de tare in umarul drept incat nu l-am simtit vreo cateva minute. Apoi m-a lovit cu o perna in cap si a incercat sa ma imobilizeze sa faca sex fortat.Numai ca spre norocul meu cariciul meu s-a facut mic dar gagica mi-a zis ca nu ma lasa sa plec de la ea pana nu o rezolv de tot. Spre rusinea mea fata era mai puternica decat mine datorita conditiei ei fizice.
Eh, aici mi-a venit o idee geniala, i-am zis ca trebuie sa ma duc la magazin sa iau vin alb ca sa am o erectie din nou(desi mie imi place vinul rosu). Fata a acceptat propunerea mea cu conditia sa vina si ea.Am mers cu ea la magazin si la prima oportunitate am fugit de ea.O sa va vina sa radeti dar mai avea un pic si ma prindea noroc ca m-am ascuns in niste boscheti care m-au camunflat bine.Am mai asteptat un sfert de ora sa dispara si am luat-o pe jos pana acasa.Pe telefon erau o gramada de mesaje de la ea prin care i imi spunea ca nu scap asa usor de ea.laughing).
Am mai multe intrebari legate de faza asta:
Eu sunt o fire calma si linistita, de ce atrag fete mai nebune in viata mea?laughing)
De ce fata respectiva voia sa faca sex neprotejat cu mine si de ce i s-a pus pata pe mine in halul ala?
Baieti, cum ati fi procedat in locul meu?
Fetelor, ce parere aveti de aceasta intamplare?

Răspuns Câştigător
| Cipi1212 a răspuns:

Nu mai incerca să cucerești orice fată.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Si apoi...te-ai trezit. Buna dimineata.

| TimberWolf a răspuns:

Mai fur si eu curent dar nici asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia să faci sex cu ea.