| anonim_4396 a întrebat:

Baeti cat de important este pentru voi cum arata o fata? Adica daca are sanii foarte foarte mici ati mai considerao sexy, atragatoare? v-ati putea indragosti de ea?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da as accepta sa fiu cu ea chiar daca are sanii mici

| TeoPT a răspuns:

Da, as putealove struck nu ma intereseaza sanii.

| Hmmmm a răspuns:

Hai sa iti explic ceva. tu pui in aceeasi oala 2 lucruri total diferite.atractia fizica si iubire nu e acelasi lucru, nu au nici un fel de legatura una cu alta.intradevar atratia fizica e parte din iubire, dar nimic mai mult.
un baiat nu se simte atras decat de unele fete. unii baieti prefera fetele cu sanii mai mici, altii cu sanii mai mari. unii baieti prefera blondele, altii brunetele. unii prefera slabele, altii plinutele. unii au o slabiciune prentru fetele cu parul cret, altii pentru fetele cu parul drept.
iubesti o persoana pentru ceea ce e, pentru ceea ce repreznta ea pentru tine, pentru calitatile pe care le are, nu pentru cum arata.
am mai vazut baieti care aveau o slabiciune pentru blonde, dar erau indragostiti de o bruneta.
intelegi ce vreau sa spun?

| cossmy a răspuns:

Fii atenta...am mai spus undeva p aici pe site...sanii mai micuti sunt chiar mai sexy, au formatul natural si atata timp cat exista, si nu sunt chiar invizibili, e ok. Decat niste mingi rotunde sau ceva care sa te sufoce in pat, mai b asa. Si daca iese afara, s'au inventat sutiene cu burete, la nevoie. Stai linistita, daca fata e treaba si arata si bine, nu cont marimea. Sa te intreb ceva, si as fi fericit sa raspunzi: Daca ai avea un prieten, un baiat pe care sa'l iubesti, sa'l vezi frumos, sa te intelegi super ok cu el, ar mai conta daca are mandravela mica?

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Ar trebui sa o accepti asa cum este dar nici mie nu mi-ar placea un baiat mik de statura si gras laughing
dar in cazul tau dc nu?
cat de mult conteaza sanii?

| smartalogu a răspuns:

Draga mea cum sa iti zic, "Beauty is nothing without brain". Poate sa fie miss univers, daca e proasta ca o oaie mai bine lipsa. Mai bine mai uratica dar sa aiba ceva in cap decat cum am zis mai sus. Cat despre sani, recunosc (si desi nu e normal o fac) de fiecare data cand am cate o intalnire prima data ma uit mai intai la sani si la fund la o fata, DAR astea nu sunt articole fara de care nu pot. Adica daca are sani micuti dar are fata draguta tot mi se face drag de ea. Marimea sanilor nu conteaza asa mult. E exact ca si cum a-ti spune voi a pai noua numai baietii cu p mare ne plac restul fac umbra degeaba. Aiurea. La fel si la noi. Toate fetele sunt frumoase, indiferent ca au sanii mari, mici, rotunzi, tuguiati, lasati, cum i-or avea. Crede-ma nu iti mai fa complexe ca nu e cazu.

| GeorgeRadu a răspuns:

Pentru multi e foarte important sa fie foarte frumoasa. Insa cel mai mult conteaza cum e pe dinauntru, nu pe dinafara. Dragoste este si intre un gras si o slaba, asa ca de ce nu poate fii si intre o fata cu sanii mai mici si intre un baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce? u ai sanii mici?hee hee