| mario a întrebat:

Bahh am o intrebare cine imi rasp, corect are funda... Zebra e neagra cu dungi albe sau alba cu dungi negre? scuze, categoria,big grin

9 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Zebra e alba cu dungi negre

| Lovely a răspuns:

E jumate alba cu dungi negre si jumate neagra cu dungi albe:devil)

| Pissy a răspuns:

Este alba cu dungi negre. laughing

| lOllipOp a răspuns:

Pai.seamana cu tinebatting eyelashes

fundita?laughingwhistling
winking

| Twist a răspuns:

Alba cu dungi negre
de ce?
pentru ca are burta alba :D http://www.shoarns.com/......-02-03.jpg

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Alba cu dungi negre... ai sarit peste gradinita?

| Butterfly_6865 a răspuns:

Zebra este alba si are dungi negre.:d. mi se pare ca esti inteligent la intrebarile pe care le pui.is inteligente.bv :*. bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zebra este alba cu Linii negre

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este alba cu dungi negre sa facut un studiu ca firele de blana de pe zebra sunt predominAT ALBE