| GummitsaxXx a întrebat:

Bai baieti. De ce dracu va place sa va bateti de fete? raised eyebrows

Deci. Baieti. Raspundeti-mi si mie la o intrebare. Credeti ca daca baiatul cu care eram impreuna s-a despartit de mine pentru ca. Vroia mai mult si chiar tinea la mine si nu vroia sa imi faca rau? sad Adica. El are 17 eu 13-14... Si. Stiu ca vroia mai mult adica la aproape 18 ani ar trebui sa iti incepi viata sexuala. Daca el vroia asta. Crede-ti ca s-a gandit ca e mai bine sa ne despartim decat sa vrea mai mult de la mine? sad

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Cred ca s-a gandit ca esti cam mica, si viitorul lui cu tine nu este bun, nu cred ca mai ai ce face.
Bafta!

| GummitsaxXx explică (pentru MihaiGe):

sad Descurajator.Dar mersii oricum sad

| MihaiGe a răspuns (pentru GummitsaxXx):

Incearca, date pe langa el, fai ochi dulci, fi optimista, vorbeste cu el cand ai ocazia, sper ca nu te-ai suparat pe mine.

| GummitsaxXx explică (pentru MihaiGe):

Aa. laughing nu. Stai calm. Nu am de ce sa ma supar..Ca asta e adevaru. Stiu ca poate sunt bleaga ca stii inca tin la un baiat care s-a despartit de mine.Dar stii dragostea e ca un drog..Si cand ti la cineva iti e greu sa accepti realitatea si ca ..Acea persoana nu mia tine la tine..Sau doar si-a batut joc sad

11 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Era mult prea mare pentru tine. Tu ești un copil nimic mai mult, era și normal să renunțe la tine.

| h3r a răspuns:

Prostii!
El a cerut, n-a primit, atunci a plecat!

| Cerby a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar uneori diferenta de varsta este o problema el probabil acum a terminat liceul si este la facultate si a gasit pe altineva

| GummitsaxXx explică:

Shht don't tell anyone laughing Mi-a facut un bine. Dar ma si ranit in aceasta situatie.winking

| kbxftw a răspuns (pentru GummitsaxXx):

Evident,însă răul acesta e mult mai insignifiant faţă de cel pe care ţi-l putea face.
Şi tu potoleşte-te, termină cu relaţii de genul acesta, că s-ar putea să ţi-o iei grav.

| GummitsaxXx explică (pentru kbxftw):

phbbbbt Bine laughing