| Valiku a întrebat:

Bai dati si voi click aici ca doar e categoria dragoste si sex :)) http://www.fostaprietena.info/? username=24883

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca pe ea o doare undeva de site tau whistling dar sigur pe tine te doare mai mult straight face sad

| Valiku explică:

Ma nu este siteul meu, l-am gasit pe TPU.

| pItIcOt_7652 a răspuns:

E frumusica... dar sti ca nu-i frumos sa te razbuni! si voiam sa vad toate pozele ai pus tu repede chestia cu puncetele

| Valiku explică:

Ba ce dracu nu intelegeti nu e un site facut de mine! Vreau sa vad in cat timp pot face 100 de oameni sa intre pe un site pe care il postez pe diferite categorii!

| pwp a răspuns:

Am intrat happy
pacat ca nu pot vedea toate pozele...