| anonim_4396 a întrebat:

Bai fratilor, innebunesc, sa-nebunesc de nu-nebunesc. laughing
Am observat acum cateva minute ceva pe TPU si mi-am amintit vesnica problema a vietii : FEMEIA!

De ce exista atata cu*vasaraie ma nene in lumea asta?! de ce sunt Unele (deci fara generalizare) femei/fete atat de cu*ve?

Pe bune acum, exista si barbati/baieti cocalari, prosti/retardati, petarde etc! dar parca nu e asa de grav ca faptul ca o femeie poate sa fie atat de...

Au iubit/iubiTI, si au tot felul de poze in chiloti, in tzatzele goale sau foarte-foarte provocatoare pe tot felul de site-uri.
N-am vazut asa ceva, unde exista site cu profil acolo isi pun si ele pozele.

Ba si dupa ce ca Ridica Coada asa mult, tot au figuri, ca nu domne nu vreau Monta si toate cele.
Apoi se intreaba de ce sunt considerate asa cum sunt...

... speechless...
Voi ce credeti despre problema asta Universala?

Răspuns Câştigător
| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
In primmul rand sper ca nu esti unul dintre acestia.
Acuma omule fiecare are dreptul sa faca ce doreste cu viata sa, nu poti sa o comanzi pe cineva.
Pe de alta parte ceea ce fac ei e nepasare nu au respect de sine asta e consecinta numarul 1, cica am auzit si eu ca doresc sa legalizeze prostitutia in romanaia nu sunt sigur daca e adevarat am auzit si eu, e o prostie totala la cel mai mare nivel!
Eu sunt proaspat adult si sunt scarbit de ce vad cateodata.
Bafta!winking

| Aditzu a răspuns (pentru ionutzz223):

Sa fiu unul dintre cine?!
proaspat adult?! in cati ani se masoara asta? laughing
Nu e vorba de Prostitutie! Eu vorbesc despre curvasaraia acelor fete care nu fac prostitutie... din licee, scoli, facultati, viata de zi cu zi.

43 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Parerea mea este ca si baieti si fetele sunt la fel si e o prostie sa spui sa acuzi doar fetele, sunt multi baieti care vb cu fete chiar daca au iubite, cand se vor maturiza poate vor fi si mai seriosi cu viata nu stiu

| SkyPilot a răspuns:

Unde e cerere e si oferta. Daca nu interesa pe nimeni, nu facea nimeni asa ceva. Asa ca si noi, baietii, purtam jumatate din vina.

| Aditzu a răspuns (pentru SkyPilot):

Vina de ce? CU CE SUNT EU DE VINA CA EXISTA CURVasaraie din partea fetelor care plang cu lacrimi de crocodili ca nu au un iubit serios care sa le iubeasca asa cum Sunt ele

| SkyPilot a răspuns (pentru Aditzu):

Nu tu personal, noi toti. Daca se poarta ca o stricata, are mai multa atentie din partea baietilor, nu poti sa zici ca nu e asa.

| Aditzu a răspuns (pentru SkyPilot):

Pai tocmai, despre asta este vorba! sunt EXTREME de disparate dupa atentie incat au trecut de nivelul : Decenta

| Duucu a răspuns:

Femeia e încă un mister, nu poți știi niciodată ce-i cu ea, și orice faci nu e bine, plus ca nu ajungi la nicio concluzie cu ea, dar încă o iubești. Of...

| kevincube a răspuns:

Aceste persoane despre care vorbeşti tu au fost crescute în familii cu probleme de la violenţă, alcool, droguri până la părinţi divorţaţi şi aceste lucruri marchează dezvoltarea copilul într-un mod negativ.
Important este că TU nu trebuie să îi acuzi sau să-i vorbeşti de rău pentru că nu este vina lor că au nimerit în astfel de familii.
Pace!

| biencutza123456 a răspuns:

Draga Aditzu am inteles punctul tau de vedere care l-ai exprimat in intrebarea asta. Explica-mi si mie ceva:i-ai spus baiatului care a scris la intrebarea mea sa se uite ce o sa postezi, ai scris asta la intrebarea mea... Poza mea de la profil te-a facut sa pui aceasta intrebare?

| e1xtz a răspuns (pentru biencutza123456):

Eu cred si sper ca nu a pus intrebarea ca replica la comentariul tau la poza ce ai schimbat-o care era super si nu ave a ceva pornografic in ea.Mai ales ca intrebarea ta ai precizat ca ai facut prima oara sex la 19 ani, si dupa aceea ti se intampla din jumatate in jumatate de an, iar opinia mea este ca o persoana tanara, frumoasa...nici agramata observ ca nu esti...mie nu mi se pare waw, si ti-am spus la tine pe cont.
Referitor la ce spune baiatul asta, nu impartasesc neaparat, pare un pic frustrat; Curve, pitipoance, figuri, hoti si golaneala sunt de cand Pamantul, nu or sa se opreasca vreodata, dar personal, calitatile mele fac sa nu am tangente cu modelele respective, asa ca nu imi ofera frustrari sau alte sentimente negative.

| biencutza123456 a răspuns (pentru e1xtz):

Si eu sper tot la fel, sper ca nu vazandu-ma pe mine a scris aceasta intrebare. Oricum nu ma consider curva avand in vedere ca am fost doar a iubitului meu dar nu vreau sa fac impresie rea oamenilor de aici. Apropo te rog baga-ma in lista ta de prieteni e1xtz

| Aditzu a răspuns (pentru biencutza123456):

Da, nu inteleg de ce voi va pozati doar curul si mai ales in tinute provocatoare!
Poate va ganditi sa faceti poze sexy dar depasiti cu mult nivelul.
si Curvasaraie este diferit de Curva! eu nu ti-am zis ca esti curva.

si stai linistita, situatia de mai devreme a fost doar un reminder, care, culmea, mi-a reamintit de situatiile de genul asta.

| Aditzu a răspuns (pentru e1xtz):

Pff nu's deloc frustrat si nu trebuie sa stai pe langa astfel de persoane (descrise de tine) ca sa te intrebi astfel de lucruri.
si pare-mi-se ca esti cam lingau fata de bianca laughing oricate calitati ai avea tu.

| e1xtz a răspuns (pentru Aditzu):

Mda.ok
Fii si tu intelegator, sunt si eu trecut de 30 de ani, poate ma insor si eu, na.
pfff

| biencutza123456 a răspuns (pentru Aditzu):

Este problema fiecaruia cum pozeaza si ce fel de poza isi pune la profil. Poza profilului e un fel de oglinda a userului si felul cum este privit de ceilalti utilizatori.Am dreptul sa imi pun ce poza vreau si imi voi asuma mereu consecintele acestui fapt. Oricum recunosc ca ai si tu dreptatea ta, dupa cum vezi mi-am schimbat poza de la profil.

| Aditzu a răspuns (pentru e1xtz):

Nu ma intereseaza ce varsta ai, nu e nevoie sa fii mistocar ca nu tine.
eu doar am spus lucrurilor pe nume!

| SkyPilot a răspuns (pentru biencutza123456):

Poza ta mi se pare OK. Ai o postura mai sexy, dar nu cred ca sunt prea multi pe care chiar sa ii deranjeze.

| biencutza123456 a răspuns (pentru SkyPilot):

Iti multumesc pentru parere

| Aditzu a răspuns (pentru biencutza123456):

Poti sa iti pui ce poze vrei tu. problema despre care vorbesc eu este De Ce va puneti voi fetele astfel de poze... pentru ca vreti atentie si nu va mai pasa cum sunteti considerate si/sau desconsiderate.
in fine nu mai conteaza, am gandit si eu cu voce tare.

| biencutza123456 a răspuns (pentru Aditzu):

E ok sa spui ce gandesti, nimeni nu te condamna, suntem oameni, avem pareri si ni le sustinem, e foarte bine atata timp cat nu recurgem la limbaj urat si nu e cazul acum.Si acum raspunsul la intrebarea de ce ne punem noi fetele poze asa...Pot sa-ti raspund doar in numele meu. Uite imi pun poza de dracoasa ca ma simt bine daca sunt admirata si pentru fizic si poate ca uneori chiar exagerez putin.Asta e, eu am recunoscut-obig grin.Acum recunoaste si tu ca nu doar noi fetele ne punem astfel de poze.Si baieti cati nu sunt care isi pozeaza muschii sau fac poze in boxeri? Asta e lumeabig grin

| Aditzu a răspuns (pentru SkyPilot):

Pff alt captain obvious... normal ca nu deranjeaza rolling on the floor ..pe bune?!

| Aditzu a răspuns (pentru biencutza123456):

Hai sa fim seriosi, chiar crezi ca se poate compara?! laughing) dar oricum, end topic. am vrut doar sa ma descarc putin ca sa zic asa prin topicul asta. am facut-o, acum mergeti si ajutati-i pe cei care au nevoie.

t.c

| biencutza123456 a răspuns (pentru Aditzu):

Da,chiar se poate compara.De ce baietii ar fi mai presus decat noi, fetele, din moment ce si ei isi pun poze in oglinda cu muschii umflati si,, barbatia" la vedere prin boxeri sau pijama eu mai stiulaughing

| SkyPilot a răspuns (pentru Aditzu):

Ai putea incerca la Amish sau la mormoni. Cred ca fetele de acolo ar fi pe gustul tau happy
In ce o priveste pe biencutza123456, problema nu e cum este imbracata, ci cu lucrurile pe care ti le imaginezi tu happy Nu are nimic pe afara, nu se vede nimic. Daca fata e supla si are sani, care e problema?

| anonim_4396 explică (pentru biencutza123456):

''Asta e lumea''Nu e adevarat, asta esti tu! Si poti sa pozezi si goala, daca un baiat nu e interesat si nu il atragi te stergi la fund cu ele poze laughing

| biencutza123456 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dragule eu am postat poza ca sa impresionez un anumit baiat,am iubit si nu sunt disponibila pentru nimeni altcineva,oricine ar fi acel,, altcineva".Si apropo mai uita-te si tu la pozele fetelor de pe site-urile de socializare sa vezi ca nu sunt singura, ca mine mai sunt multe.E adevarat, asa sunt eu, nimeni nu e obligat sa se bage cu mine in seama daca nu ii sunt pe placwinking

| anonim_4396 explică (pentru biencutza123456):

''Am iubit si nu sunt disponibila pentru nimeni altcineva, oricine ar fi acel,, altcineva". Crezi cu tarie in cele spuse de tine? Crezi asta cu adevarat? Nu te minti singura, nu incerca sa pretinzi ca esti altceva decat ceea ce esti...e trist, dar adevarat happy

| biencutza123456 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt chiar foarte sigura.Baieti sunt peste tot pe strada, la facultate, la mall...As avea nenumarate ocazii sa fiu cu altii si nu s-a intamplat niciodata in aproape un an de cand sunt cu iubitul meu.Deci da, sunt foarte sigura, il iubesc foarte mult pe el.

| Aditzu a răspuns (pentru anonim_4396):

Aleluia! cineva intelege!

| Aditzu a răspuns (pentru SkyPilot):

Alt lingau

| anonim_4396 explică (pentru biencutza123456):

Nu zi hop pana nu sari gardul.''Nu s-a intamplat niciodata in aproape un an.''Este timp nimeni nu stie ce se poate intampla.Dar te rog frumos, daca se intampla aduti aminte de vorbele mele draga.

| biencutza123456 a răspuns (pentru SkyPilot):

Multumesc mult pentru complimente, ma bucur ca ma intelegi.Nici eu nu inteleg ce anume l-a suparat pe Aditzu asa tare la mine, nu cred ca sunt asa indecentahappy

| biencutza123456 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine promit ca imi voi aduce aminte de tine daca se va intampla sa-l inselwinking

| relian a răspuns (pentru biencutza123456):

Daca voiai sa impresionezi pe iubitul tau o puteai face altfel, mai ales ca te vede, deci nu vad in asta un raspuns edificator.Astea sint povesti. Vreau sa il dau gata pe iubitul meu care oricum ma are, care oricum ma vede imbracata oricum si in chioti sau goala. povestile astea le puteti spune lui Mutu daca il stiti ala fotbalistu.Voi fetele astea asa mai "figurante"afisati poze sa va dati mari, sa aratati ce frumoase sinteti, ce mai stiu eu cum sinteti, si normal aveti nevoie ca de aer dupa de aprecieri, linguseli si cit de multe daca se poate.Cu alte cuvinte faceti niste chestii siropoase probabil ca asa sint adolescentele, desi nu cred ca toate fetele fac asta.Deci scuze ca o spun dar tu de aia postezi poze genul asta pentru a arata cit de "bengoasa "esti, si sa fii gidilata mai stiu eu unde prin cit mai multe mesaje.Bine ca fiecare face ce doreste, eu la fel am comentat ca de aia sintem pe aici sa comentam, discutam etc.

| SkyPilot a răspuns (pentru biencutza123456):

Pentru cat conteaza parerea mea, chiar esti decenta. Prefer sa am o fata sexy la brat decat o moartea nu-spun-cui. In anii de liceu aveam o prietena care arata super si care la petreceri venea imbracata foarte sexy. Pana sa fie cu mine, fata asta a fost copilul cuminte care nu a facut niciodata o prostie. Nimeni nu a luat-o vreodata de curva, iar pe mine nu ma apucau istericalele ca venea imbracata asa. Chiar imi placea sa ii vad pe toti cum se holbeaza dupa ea happy

| anonim_4396 explică (pentru biencutza123456):

Ma bag si eu ne intrebat in discutie se pare.ce poza aveai inainte de crezi ca e vorba despre tine? adica nu erai imbracata ca aici sau care faza ca urmarind toate raspunsurile tot nu am inteles o iota

| biencutza123456 a răspuns (pentru relian):

Relian eu nu am spus ca mi-am pus poza la profil ca sa-l impresionez pe iubitul meu, el nici macar nu are cont aici.Si chiar daca el oricum ma are, asa cum spui tu, in viata de zi cu zi e important ca pe persoana de langa tine sa o surprinzi din cand in cand cu ceva nou, sa-i dai noi motive sa te iubeasca caci altfel se va plictisi la un moment dat indiferent cat de bine arata fata.Parerea meawinking

| biencutza123456 a răspuns (pentru SkyPilot):

Te cred, este si un sentiment de mandrie cand iesi la brat cu persoana de care iti place si vezi cum se intorc toti ochii dupa voi.Si mie mi se intampla asta cand ies cu iubitul undevahappy

| biencutza123456 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut o poza in colanti si asta cred ca l-a facut pe el sa scrie intrebarea asta.

| anonim_4396 explică (pentru biencutza123456):

Am inteles. app de ce zice relian, el nu a zis ca ti-ai pus poza sa vada iubitul tau (aici pe site ma refer) a zis ca iti pui poze provocatoare pentru simplul fapt sa fii pupata in dos. ca din comentariul tau vad ca nu ai inteles bine laughing. oarecum inteleg de ce cel care a pus intrebarea a pus-o dar pe deo parte inteleg ca si fata ca vrei sa te simti atractiva si restul. vorba aia, astea vin toate la pachet.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

"Doua lucruri ma alina si ma vindeca de boala
Damigeana cand ii plina si femeia cand e goala..."

| relian a răspuns (pentru biencutza123456):

Da correct, bine spus, dar asta o faci cu el nu postind poze cu tine pe un site el n-are ce sa vada.Ei vezi cum te prind.Tu ai spus ca el nici nu are cont aici deci nu ar avea cum sa te vada, deci se pare se cam plictiseste omu.E ok am dat si eu cu presupusu.E bine ca nu mmai injurat cum fac destui pe aici.

| biencutza123456 a răspuns (pentru relian):

Nu imi sta in caracter sa recurg la jigniri, am apreciat faptul ca ti-ai spus parerea folosind un limbaj decent.