| anonim_4396 a întrebat:

Bai fratilor, innebunesc, sa-nebunesc de nu-nebunesc. laughing
Am observat acum cateva minute ceva pe TPU si mi-am amintit vesnica problema a vietii : FEMEIA!

De ce exista atata cu*vasaraie ma nene in lumea asta?! de ce sunt Unele (deci fara generalizare) femei/fete atat de cu*ve?

Pe bune acum, exista si barbati/baieti cocalari, prosti/retardati, petarde etc! dar parca nu e asa de grav ca faptul ca o femeie poate sa fie atat de...

Au iubit/iubiTI, si au tot felul de poze in chiloti, in tzatzele goale sau foarte-foarte provocatoare pe tot felul de site-uri.
N-am vazut asa ceva, unde exista site cu profil acolo isi pun si ele pozele.

Ba si dupa ce ca Ridica Coada asa mult, tot au figuri, ca nu domne nu vreau Monta si toate cele.
Apoi se intreaba de ce sunt considerate asa cum sunt...

... speechless...
Voi ce credeti despre problema asta Universala?

Răspuns Câştigător
| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
In primmul rand sper ca nu esti unul dintre acestia.
Acuma omule fiecare are dreptul sa faca ce doreste cu viata sa, nu poti sa o comanzi pe cineva.
Pe de alta parte ceea ce fac ei e nepasare nu au respect de sine asta e consecinta numarul 1, cica am auzit si eu ca doresc sa legalizeze prostitutia in romanaia nu sunt sigur daca e adevarat am auzit si eu, e o prostie totala la cel mai mare nivel!
Eu sunt proaspat adult si sunt scarbit de ce vad cateodata.
Bafta!winking

43 răspunsuri:
| biencutza123456 a răspuns (pentru SkyPilot):

Multumesc mult pentru complimente, ma bucur ca ma intelegi.Nici eu nu inteleg ce anume l-a suparat pe Aditzu asa tare la mine, nu cred ca sunt asa indecentahappy

| biencutza123456 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine promit ca imi voi aduce aminte de tine daca se va intampla sa-l inselwinking

| relian a răspuns (pentru biencutza123456):

Daca voiai sa impresionezi pe iubitul tau o puteai face altfel, mai ales ca te vede, deci nu vad in asta un raspuns edificator.Astea sint povesti. Vreau sa il dau gata pe iubitul meu care oricum ma are, care oricum ma vede imbracata oricum si in chioti sau goala. povestile astea le puteti spune lui Mutu daca il stiti ala fotbalistu.Voi fetele astea asa mai "figurante"afisati poze sa va dati mari, sa aratati ce frumoase sinteti, ce mai stiu eu cum sinteti, si normal aveti nevoie ca de aer dupa de aprecieri, linguseli si cit de multe daca se poate.Cu alte cuvinte faceti niste chestii siropoase probabil ca asa sint adolescentele, desi nu cred ca toate fetele fac asta.Deci scuze ca o spun dar tu de aia postezi poze genul asta pentru a arata cit de "bengoasa "esti, si sa fii gidilata mai stiu eu unde prin cit mai multe mesaje.Bine ca fiecare face ce doreste, eu la fel am comentat ca de aia sintem pe aici sa comentam, discutam etc.

| SkyPilot a răspuns (pentru biencutza123456):

Pentru cat conteaza parerea mea, chiar esti decenta. Prefer sa am o fata sexy la brat decat o moartea nu-spun-cui. In anii de liceu aveam o prietena care arata super si care la petreceri venea imbracata foarte sexy. Pana sa fie cu mine, fata asta a fost copilul cuminte care nu a facut niciodata o prostie. Nimeni nu a luat-o vreodata de curva, iar pe mine nu ma apucau istericalele ca venea imbracata asa. Chiar imi placea sa ii vad pe toti cum se holbeaza dupa ea happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru biencutza123456):

Ma bag si eu ne intrebat in discutie se pare.ce poza aveai inainte de crezi ca e vorba despre tine? adica nu erai imbracata ca aici sau care faza ca urmarind toate raspunsurile tot nu am inteles o iota

| biencutza123456 a răspuns (pentru relian):

Relian eu nu am spus ca mi-am pus poza la profil ca sa-l impresionez pe iubitul meu, el nici macar nu are cont aici.Si chiar daca el oricum ma are, asa cum spui tu, in viata de zi cu zi e important ca pe persoana de langa tine sa o surprinzi din cand in cand cu ceva nou, sa-i dai noi motive sa te iubeasca caci altfel se va plictisi la un moment dat indiferent cat de bine arata fata.Parerea meawinking

| biencutza123456 a răspuns (pentru SkyPilot):

Te cred, este si un sentiment de mandrie cand iesi la brat cu persoana de care iti place si vezi cum se intorc toti ochii dupa voi.Si mie mi se intampla asta cand ies cu iubitul undevahappy

| biencutza123456 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut o poza in colanti si asta cred ca l-a facut pe el sa scrie intrebarea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru biencutza123456):

Am inteles. app de ce zice relian, el nu a zis ca ti-ai pus poza sa vada iubitul tau (aici pe site ma refer) a zis ca iti pui poze provocatoare pentru simplul fapt sa fii pupata in dos. ca din comentariul tau vad ca nu ai inteles bine laughing. oarecum inteleg de ce cel care a pus intrebarea a pus-o dar pe deo parte inteleg ca si fata ca vrei sa te simti atractiva si restul. vorba aia, astea vin toate la pachet.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

"Doua lucruri ma alina si ma vindeca de boala
Damigeana cand ii plina si femeia cand e goala..."

| relian a răspuns (pentru biencutza123456):

Da correct, bine spus, dar asta o faci cu el nu postind poze cu tine pe un site el n-are ce sa vada.Ei vezi cum te prind.Tu ai spus ca el nici nu are cont aici deci nu ar avea cum sa te vada, deci se pare se cam plictiseste omu.E ok am dat si eu cu presupusu.E bine ca nu mmai injurat cum fac destui pe aici.

| biencutza123456 a răspuns (pentru relian):

Nu imi sta in caracter sa recurg la jigniri, am apreciat faptul ca ti-ai spus parerea folosind un limbaj decent.

| Duucu a răspuns:

Femeia e încă un mister, nu poți știi niciodată ce-i cu ea, și orice faci nu e bine, plus ca nu ajungi la nicio concluzie cu ea, dar încă o iubești. Of...