| utilizatorull a întrebat:

Baiat brunet 17 ani innalt 189 cm caut o fata frumoasa si singura big grin id oti_l15

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Aici nu e site de matrimoniale. Încearcă în altă parte. happy

7 răspunsuri:
| DenisaAbdn a răspuns:

Adauga : trist si agramat.

| Annemari3 a răspuns:

Fata blonda, 16 ani, 234 cm, 123 kg caut un baiat frumos si singur big grin ce zici de o lipeala?
id cautatioprietenainaltaparte_20

Răspuns utilizator avertizat
| champ005 a răspuns:

rolling on the floor Ma asta nu e site de matrimoniale ce om e foarte greu sa iesi afara si sa-ti faci o prietena nu?happyE clar dupa ce vad aici esti cam disperat.:\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kill yourself, save the planet!

| nicole04 a răspuns:

Obositule laughing)

| Mandarinaaa a răspuns:

Eu am 16 ani jumate...mai multe detalii o sa ai daca bagi id asta : vanessaaa.me01@yahoo.com