| Houselaurie a întrebat:

Baiat, si am 17 ani.am f putine acnee. dar credeam ca am unul pe fundhappy si cand am dat sa il storc, is simt mai tare, nu e ca un cos.si cand l-am stors curge sange. ce-i ala. stiu ca v-am starnit rasul da asta e

3 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Sa fie oare un mic furung?
Daca "plaga e deschisa" da-i cu putin rivanol, nu spirt ca ustura de mori...

| DeeDee a răspuns:

Daca a iesit sange, nu e cos. Iti recomand sa mergi la doctor, macar sa fii sigur ca nu ai probleme mai grave - as in, sa nu se infecteze. La varsta ta, nu cred ca e tumora.

| Houselaurie explică:

Da. e rosu cam intens, si ma si doar putin cand il strang.