| anonim_4396 a întrebat:

Băiat trebuie să se epileze în zona intimă?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este doar o moda lansata de gay si nu se aplica tuturor masculilor, depinzand de preferinta personala.

| Freya1 a răspuns:

Da.Chiar trebuie sa faci asta chiar daca esti baiat.In zona intima si la subrat din puctul meu de vedere e chiar obligatoriu.

| sofisis a răspuns:

Da, logic.

| Pool77 a răspuns:

Nu stiu daca trebuie sau nu, dar eu ma epilez saptamanal, pur si simplu nu-mi place cand am parul pubian acolo.
Plus ca mi se pare foarte inestetic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Abia astept raspunsul lui tataie "alpha" rolling on the floor

| Laura927 a răspuns:

Daca un baiat, un exemplu, are 1, 95m si vreo 130kg si e tot ft frumos si ft bine arata iti dai seama logic ca nimanui nu ii pasa daca e epilat sau nu..ma intelegi da?
acum daca ai 1, 65 si slab si pricajit si cu padurea neagra din Germania intre picioare nu cred ca nu ar trebui sa nu te epilezi..hahha

| Victoria18 a răspuns:

Da. E ceva de igiena!

| Bernardus a răspuns:

Eu ma epilez acolo, ca ma deranjeaza parul pubian, dar nu e neaparat

| Wilma a răspuns:

Nu. Padurea Amazoniana e ok. Poate dezvolta si alte forme de viata. thinking

| LaurentiuGabriel666 a răspuns:

Da eu cred ca ar fi normal sa te epilezi in zona intima.

| LaurentiuGabriel666 a răspuns:

Da eu zic ca e normal sa te epilezi