| Emmilia a întrebat:

Baiatu cu care as vrea sa fiu se comporta cam ciudatbig grin. zilele trecute l.am intrebat daca vrea sa iesim pe undeva in vacanta si a zis ca da, ca ma iubeste si cand am intrebat daca pleaca undeva in vacanta a zis ca doar o sa ma iubeasca. ziua urmatoare cand i.am propus in ce zi sa ne vedem a zis,, sigur ca... nu". el oare chiar ma iubeste cum spune si ar merita iubirea mea?

2 răspunsuri:
| xPitic a răspuns:

Buna! N-ar fi o idee chiar atat de buna sa-i platesti cu aceeasi moneda pentru ca apoi tot tu vei fi cea ranita. Poate nici nu tine la tine si se cam joaca...Totusi ar trebui sa vorbesti cu el,sa-l intrebi ce are, de ce se poarta asa, daca te iubeste.Bafta!

| qLoveSmileღ a răspuns:

Buna @Emmilia

Baiatul asta se cam joaca cu tinehee hee Ba ca vrea, ba ca nu vrea. Incearca si tu sa-i faci la fel, asa cum iti face si el tie. Pune`l la "punct" intr-un fel.Ca sigur el ti-a mai facut asa si tu mereu zici " Bine! " " Da! ". Cand iti mai zice ca vrea sa se intalneasca cu tine, spune`i NU, ca sa vada si el cum este.

Craciun fericit. happy