| Emmilia a întrebat:

Baiatu cu care as vrea sa fiu se comporta cam ciudat. zilele trecute l.am intrebat daca vrea sa iesim pe undeva in vacanta si a zis ca da, ca ma iubeste si cand am intrebat daca pleaca undeva in vacanta a zis ca doar o sa ma iubeasca. ziua urmatoare cand i.am propus in ce zi sa ne vedem a zis,, sigur ca... nu". el oare chiar ma iubeste cum spune si ar merita iubirea mea?

2 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Buna! Urate gesturile lui, si replicile. Cat despre intrebarea ta ''daca te mai iubeste'' nu am cum sa-mi dau seama, poate ca da poate ca doar putin! O fii timid.Probabil.Sfatul meu este sa purtati cat de curand posibil o conversatie, in legatura cu ce se intampla cu el! Bafta, si capul sus! mai sunt baietihappy.

| Bianca1864 a răspuns:

Cred ca se joaca cu mintea ta.din cate se pare nici el nu stie ce vrea.as putea sa-ti zic mai multe daca mi-ai da detalii.varsta de exemplu. oricum nici tu nu pari prea indragostita de el deci cred ca poti trece peste asta.