| efimash a întrebat:

Baiatul cind ejaculeaza mai repede sex oral sau vaginal?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cand este foarte tanar si fara experienta ejacularea se poate produce instant chiar si privind/urmarind o tema sexuala.Depinde de incarcatura emotionala si starea de spirit.Cand face sex prima data ejaculeaza inainte sau la cateva secunde indiferent de natura sexului (vaginal, anal, oral sau intre sani). Acumularea de experienta apare dupa un numar insemnat de relatii sexuale produse constant indiferent daca este cu una sau partenere multiple.In final totul se rezuma la rutina. Dar sa raspund si la subiect parerea mea este ca excitatia este mai intensa cand urmeaza un sex vaginal.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

De obicei oral...

| Emilian65 a răspuns:

Depinde de placerile care le are in fiecare caz.

| Dismally a răspuns:

Depinde cu cine o face laughing

| grab a răspuns:

Vaginal.
la oral doar olimpicele reusesc performanta sa il faca sa ejaculeze la fel ca la vaginal. e si aia o arta!

| Hakuouki a răspuns:

Da.

| Otto2014 a răspuns:

Depinde daca ii c**va aia cu care o face.