| andutzabunutza a întrebat:

Baiatul de care imi place si ma place si el locuieste in afara orasului si ne intalneam la scoala dar acum ca este vacanta nu ne mai intalnim vb pe facebook.Are careva niste idei ce sa vorbesc cu el eu am ramas in pana de idei? FUNDA(rog seriozitate)

2 răspunsuri:
| Arkhasas a răspuns:

Simplu. Nu vorbeşti. Dacă nu ai ce discuta cu o persoană de ce ai discuta? Doar de dragul de a vorbi? Păi dacă ai dragul de a vorbi înseamnă că ştii şi ce. Altfel nu-l ai. Cine are chef de vorbit ştie şi ce să vorbească.

| grab a răspuns:

In loc sa te gandesti ce sa vorbiti aiurea pe net, faceti tot posibilul sa va intalniti macar o data la 3 zile, asa macar stiti ca nu raciti relatia.

El poate foarte bine sa vorbeasca cu tine pe FB si sa o arda cu alta la el acolo. Se practica!