| vali_6207 a întrebat:

Baiatul fidel sau o simpla aventura, ce isi doresc femeile cu adevarat?

21 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Logic ca toate ii vrem fideli!

Ce intrebare!

| Razvan a răspuns:

Eu nu stiu ce isi doresc femeile.Nu am cum si nici nu vreau.Eu imi doresc un baiat fidel.Greu de gasit dar mai exista specimene pe cale de disparitiebig grin

| Alisa a răspuns:

Eu cel putin imi doresc baiatul fidel, care sa ma respecte si sa fie doar al meu. Sa ma iubeasca doar pe mine.
Nu as putea sa am doar o aventura, pentru ca atunci cand am o relatie ma implic cu totul, dau tot ce am eu mai bun. Nu sunt de acord cu aventurile.

lolita
| lolita a răspuns:

Iti zic sincer ca inainte de a am casatorii nu ma gandeam la relatii serioase, totul era doar sex si distracii. eu am mers pe principiul: daca incerci mai multi stii cu ce fel de baiat sa ramai. si asta am vrut si de la partenerul meu, sa fi umblat cu multe femei, sa cunoasca viata sa stie cu cine vrea sa-si petreca viata intr-un final. in momentul de fata nu l-as insela si stiu ca nici el nu ar face-o. mai degraba o fac cei care s-au casatorit cu primii iubiti, acum au chef sa cunoasca si altceva decat ce au in casa.

| Silvia a răspuns:

Cu siguranta majoritatea isi doresc barbatul fidel.

| cristi202 a răspuns:

Depinde de femeie. Cele serioase, care sunt si cele mai multe, prefera fidelitatea, cele de pe trotuar fug de ea, caci nu le convine...

| Corina a răspuns:

Deşi nu recunosc, majoritatea tinerelor din ziua de azi trăiesc din aventură în aventură. E şi normal să caute aventura, distracţia, diversitatea, cât timp n-au obligaţii. Că vorba aceea: doar căutând găseşti ceea ce-ţi doreşti cu adevărat! După un timp, însă, deja toată lumea caută băiatul/bărbatul fidel, pentru a putea întemeia, eventual, o familie. Şi când vine vorba de familie, atunci fidelitatea trebuie să fie condiţia PRIMORDIALA. Fidelitate = dragoste = sinceritate = siguranta = casnicie indelungata! (Dacă răspunsul îţi este pe plac, votează-l cum vrei tu)

| anad a răspuns:

Cu adevarat ne dorim cu totii fidelitate si stabilitate. Simpla aventura se intampla cand ai alta prioritati(cariera, studii, probleme) si nu te poti gandi la o relatie stabila.

| Ana a răspuns:

Eu prefer baiatul fidelwinking

| Alice_6278 a răspuns:

In ziua de azi femeile isi doresc mai mult o simpla aventura dar aceasta simpla aventura sa le aduka si bani.eu imi doresc un baiat fidel.:*

| tim a răspuns:

Ba frate, un singur lucru isi doresc femeile cu adevarat: banii! fidel, normal ca asa vor sa fie baiatu, sa nu fie ca ele! ele sa fie aventuriere dar el sa fie sub papuc.

| kytty a răspuns:

Baiatul fidel:X

| SnicK a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RsW0BGGvAAA
Fideli fideli dar ati putea fi cu boala pe voi.

| jocnecurat a răspuns:

Eu sunt baiatul fidel,,, luati-ma! pe rand nu toate de-odata.

| vali_6207 explică:

Dar voi la randul vostru sunteti fidele?

| Boo a răspuns:

Baiatul fidel

| anason a răspuns:

Toate femeile prefera barbatul fidel... Dar pana sa ajunga la el trec prin multe aventuri...

| floflory a răspuns:

Baiatul fidel :X

| FLAViЯ a răspuns:

Exista si femei care nu isi doesrk uneori decit un aventura, dar totul pina la un timp> Intr'o buna zi isi vor kauta barbatul fidel

| fastlane a răspuns:

Ele isi doresc baiatul fidel care sa fie cuminte langa ele ca ele din cand in cand sa mai treaca si cu cate o aventura doar el sa fie fideltongue

| indiangirl a răspuns:

...Eu imi doresc sa am langa mine un barbat fidel, atent, afectuos sincer nu-mi plac aventurile.adica am avut parte de foarte multe, dar multe dintre ele au fost din interes (binenteles nu material) ci pur si simplu din motiv de singuratate si plictiseala am acceptat sa stau cu pretendentii care nu erau tocmai pe placul meu, dar era bine cand nu aveam cu cine sa-mi petrec timpul prin oras!