| Anamaria742 a întrebat:

Baiatul pe care il plac e putin mai tupeist anul trecut eram o fire mai blanda acum cred ca am devenit putin mai tupeista el m-o placea daca m-am schimbat ca de fiecare data cand spun ceva mai tupeist el rade; spuneti-mi parerea voastra dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ghiCIne a răspuns:

Depinde ce vrei sa spui prin tupeista, cu sensul de impertinenta, obraznica? sau vrei sa spui ca esti mai sincera si spui verde-n fata - fara retineri?
Poate ai fost influentata si de el. sau poate gandesti mai matur si stii ce vrei.
Cred ca din moment ce a ras ii place schimbarea.
Dar mai bine il intrebi si pe el. Cum te vede in prezent?
E bine sa-i spui ce te framanta uneori. Comunicarea va va apropia mai mult.

1 răspuns:
| RawrLexa a răspuns:

Niciodata sa nu te schimbi pentru un abiat mai atrziu voi regreta,:*!
Eu zic sa fii naturala si in voia ta si te va apreciaaaaat fff mult, ptc. asta un baiat simnte.:-)