| DenisaMetal a întrebat:

Baiatul respctiv ma crede ca pe o amica si ne cam intindem pe dicuti ceva mai delicate ...pana la urma s-ar putea ajunge la o iubire?

Cu toate ca i-a spus unor prieteni ca ma vrea ca o amica pentru. un timp si pe urma ca iubita.

3 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Da, bineinteles ca s-ar putea ajunge. happy

Stii cum e aia, intai amic, dupa iubit. Daca e amic foarte bun, s-ar putea sa se indragosteasca de tine. Ar fi bine sa fi tu insati...

E un lucru bun ca te vrea intai de amica, sa ajunga sa te cunoasca mai bine, sa vada ce fel de persoana esti. happy

| Laimy a răspuns:

Hm, aici deja e logic, ca te-ar vrea ca iubita, deaorece tinde spre ceva relatii serioase cu tine, si vrea s-a te cunoasca mai bine, si cred ca e bine s-a fici dintii ce-i mai buni amici, apropiinduva unul de altul, apoi s-a treceti la ceva de tip " iubire ".
E si logic treaba pe care o vrea, nu te vrea ca pe o prietena, dar te vrea ca o iubita la care tine mult mult mult.

Baft :*

| nituandrei10 a răspuns:

Da sigur big grin S-ar putea! Depinde de baiat?!