| Alexandra22082000 a întrebat:

Baiatul visurilor mele mi-a spus ca ma place si eu il cred, dar totusi exista o problema:el nu vrea ca prietenii si colegii lui de clasa sa stie faptul ca el ma place. Ce pot face? Ii este rusine cu mine?

Răspuns Câştigător
| LoLyCa a răspuns:

STIU CUM E.dar pana la urma nu a vrut sa le zica colegilor lui pentru. ca ei cred ca credeau ca este prima noastra relatie.si ma alergau mereulaughing si vroiau sa ma moz cu el.si nici mie si nici lui nu-i placea.dar in fn nu mai conteaza ne-am despartit...nu se mai ia nimeni de noioh go on.dar eu cred ca nu vrea sa fii chiar asa traumatizata o sa vor sa va oblige sa va vada.si chestii din astea.cred ca tine la tine din moment ce.te place.pentru. ca.asa cred.happy Bafta sa va tina love struck

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu ii e rusine, poate este mai timid thinking Acorda-i putin timp.

| Alexandra22082000 explică (pentru Elena1234456):

Eu ii tot dau sanse de cateva luni! adevarul este ca e timid dar cred ca in 3-4 luni de "prietenie" ar trebui sa nu mai fie asa rusinos

| Alystar a răspuns:

Poate lui ii place de tine dar crede ca parerea colegilor si prietenilor lui despre tine poate fi proasta. sincer eu nu as accepta sa am o relatie ascunsa

| Annie2498 a răspuns:

Probabil nu te place cu adevarat, de aia nu vrea sa spuna si prietenilor lui. Incearca si tu si nu crede tot ce-ti zic baietii din prima, pentru ca o sa regreti mai tarziu.:*

| Alexandra22082000 explică (pentru Annie2498):

Stiu dar pe acest baiat il plac de acum 5 ani