| GinglindSummer a întrebat:

Baieti. ajutati-ma) Ma inteleg foarte bine cu un baiat, el nu-mi zice ca suntem prieteni, dar imi spune ca ne intelegem foarte foarte bine si ca tine la mine..Nu face nimic, adica nu imi zice ca are alt gen de sentimente sau ceva. Tin mult la el, dar eu nu stiu cum sa procedez.Nu vreau sa-l ignor pentru ca tin la el, insa am observat ca incepe sa-mi placa ca baiat si ma tem sa nu-mi apara sentimente si atunci ce o sa fac. Daca el tot nu-mi zice ca ma place ca pe fata.sunt eminenta, comunicabila dar serioasa si mindra. de ce oare ma lasa la categoria fetelor cu care comunica foarte bine? Oare ii este frica sau simplu nu vrea? Ce sa fac? Sa-l ignor.In cazul in care el nu vrea, nu vreau sa ma indragostesc si sa sufar.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi poate chiar nu te place, adic si eu am inteleg foarte foarte bine cu o fata, dar nu-mi place de eawinking

| ForeverOne a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca ti-ar cere sa aveti o relatie? ce faci, o refuzi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ForeverOne):

Asa scuze ca ma trezesc si eu dupa doua saptamani, dar uitye ca totusi iti raspund... nu o sa refuz!

| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Risca fa tu primul pas daca el nu o face fiindca "din cei mai buni prieteni" ies niste relatii grozave si de durata

| ForeverOne a răspuns:

Eee Sunt aproape sigur ca ii place de tine dar asa sunt baietii din ziua de azi mai "fraieri", asteapta sa faca fetele primul pas, si restul 99 ii fac ei laughing.
Cred ca ar fi bine sa ii spui ce simti si in cel mai rau caz nu se schimba nimic si ramaneti ff buni prieteni, dar in cel mai bun caz o relatie :X. Succes