| GummitsaxXx a întrebat:

Baieti, am ceva cu voi zilele astea laughing love struck Deci, cum se comporta baietii cu o fata pe care o plac?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Un baiat, daca este baiat, incearca sa curteze fata care ii place si incearca sa ii intre in gratii. Daca nu este decat un copil, atunci acesta se va invarti in jurul fetei, ca si un catel aflat in calduri.

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De obicei, daca acestia nu au o anumita experienta, se comporta ca si mormolocii.

| kbxftw a răspuns:

Ca nişte nesimţiţi.
Mă fată, tu crezi că toţi băieţii din lumea asta se comportă la fel? Unii sunt înnebuniţi şi arată asta, alţii n-au 2 paie şi nu dau nici-un semn.

| maryus83 a răspuns:

Un baiat care place o fata o jigneste, o injura, o impinge etc

| AndreKissYOU a răspuns (pentru maryus83):

Ce raspuns...

| maryus83 a răspuns (pentru AndreKissYOU):

Da intrebarea ti se pare buna?

| GummitsaxXx explică (pentru maryus83):

Ce-ai cu intrebarea mea? laughing

| maryus83 a răspuns (pentru GummitsaxXx):

Hmmm mai nimic, dar ca eu stiam ca fetele isi dau seama cand un baiat le place

| GummitsaxXx explică (pentru maryus83):

Nu e chiar asa. tongue

| JiTerra a răspuns (pentru GummitsaxXx):

Te sustin! :]]] [dar sunt cazuri in care ne dam seama :3 la aia insistenti...>.>]

| GummitsaxXx explică (pentru JiTerra):

Mda laughing

| DoghyKryss a răspuns:

Pai acum depinde de personalitatea fiecaruia. Oricum ceonversatia e cheiahappy