| LCD a întrebat:

Baieti, am nevoie de parerea voastra. am fost impreuna, am ramas prieteni...pana acum o saptamana, vorbeam in fiecare zi aproape, ori prin mesaje, ori la tel, ori pe mess.toate bune si frumoase.cazusem de comun acord sa plecam undeva in afara orasului.cand sa plecam, nu m-a sunat, nu nimic. M-a sunat peste 2 zile, nu am auzit telefonul si de atunci, nimic.
Vreau sa stiu de ce face asa.Mereu,mereu.Cand e totul ok, da cu batzu-n balta. Ce se petrece in mintea lui?

3 răspunsuri:
| doctoru a răspuns:

Cred ca te mai iubeste. face orice ca sa fie in preajma ta. totusi uneori se satura sa sufere si incearca sa te uite.
sau chiar a patit ceva grav. mergi pana la el acasa.

| LauraOT a răspuns:

Cred ca e frustrat.fi fata desteapta da`i cu flit... o sa gasesti un tip ca`lumea care o sa te iubeasca sincer, pentru ca meriti

| Razvan a răspuns:

Se joaca cu tine si atat.Nu e prima oara cand face asta, inseamna ca nici pe post de amic nu ii sta bine.Renunta definitv la elhappy