| PisicutaaMica a întrebat:

Baieti am o intrebare pentru voi sau chiar si fetele puteti raspunde am 14 ani si vreau sa imi incep viata sexula cu iubitul meu are 17 ani credeti ca iar place daca as veni la el inbracata asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:14, s:220 am cumparat acum 3 zile dintr-un sexshop dar este pe rosu in loc de roz am 14 ani si arat foarte bine port la sutien cupaA 77
Baieti ce ziceti cum arata?

Răspuns Câştigător
| Brainstorming a răspuns:

Probabil ca esti hotarata sa-ti incepi viata sexuala si e de prisos sa-ti spun ca esti prea mica sa faci acest pas. Totusi am sa-ti raspund la intrebare si tot o data am sa-ti dau un sfat. Cu siguranta o sa ii placa indiferent cum vei fi imbracata. Crede-ma numai la asta nu se va gandi. Dar inainte de a face acest pas intreaba-te un lucru: chiar esti pregatita? Prima ta experienta de acest fel iti va marca toata viata sexuala de apoi.
Esti pregatita sa fi parasita dupa o astfel de experienta? Nu zic ca se va intampla neaparat asta, dar statistic cei mai multi baieti de aceasta varsta isi parasesc iubitele dupa ce le-au avut. Stii de ce? Pentru ca vanatoarea este palpitanta iar prada nu mai este la fel de interesanta dupa ce e prinsa, mai ales daca poate incepe o noua vanatoare dupa o noua cucerire. Sper sa iei decizia cea mai potrivita pentru tine.

9 răspunsuri:
| RazvanClujanu a răspuns:

Pffai superb...ce-ai zice sa vi sa te vad cum areti cu lenjeria tongue

| Lala356 a răspuns:

Pentru 14 ani e cam prea exagerat, mai asteapta si tu ca ai timpwinkingnumai o sa regreti dupa aiawinking

| InnieMinnie a răspuns:

14 ani? Pai ma, sex shopu parca era interzis minorilorthinking P.S.varsta ta combinata cu dorinta de a excita toti masculii aflati la pubertate=>o sa arati ca o capra in tenesi cu aia. smug

| smechermihai a răspuns:

1. "I-ar placea" nu "i-ar place".
2. Esti prea tanara.
3. Daca chiar vrei sa incepi acum. Intreaba-l pe el, mai in gluma, mai in serios si la fel iti va da si el raspunsurile, astfel vei afla ce ii place lui!

| DNSK a răspuns:

Eu la 14 ani visam sa ma fac politist, si imi trebuiau cele mai smechere masinute cu telecomanda! la poze de astea ma uitam cand nu ma vedea nimeni! doamne cate s-au schimbat in 10 ani.ce fel de fiinte sunteti voi? voi chiar o sa fiti oameni mari si n-o sa aveti habar ce inseamna copilarie.nu ai habar si nici n-o sa ai.

| AndruţHere a răspuns:

Eu la 14 ani îmi doresc să mă fac geolog. ŞI SUNT ACEEAŞI GENERAŢIE. Mă rog, viaţa ta. Da, probabil o să fie excitat. Ăăăh, să-mi spui peste 10 ani cum este să aştepţi pe variantă. PhWp.

| raspunz a răspuns:

Arata bine, nu e o problema asta. problema este ca esti cam micuta si nu e asa de bine pentru tine sa-ti incepi viata sexuala la o varsta asa de frageda. Este periculos pentru sanatatea ta, poti face cancer de col uterin, ai risc mai mare daca icepi inainte de 17 ani. Inainte de a face pasul asta este bine sa stii ce inseamna sexul, sa te documentezi citind despre asta dintr-o carte, sunt riscuri și boli pe care poti sa le iei, poti sa ramai insarcinata. Nu te grabi, fa-o cand esti tu pregatita. Poti incepe cu alte lucruri, cu sarutari si mangaieri, este devreme sa faci sex insa.
In alta ordine de idei sunt tentat sa cred ca este un mesaj la panarama. De obicei cupele de sutien se masoara in ABCD si marimea toracelui din 5 in 5 cm, adica 70-75-80-85-90. In plus la 14 ani nu cred ca ai voie sa cumperi din sex shop.

| PrOJoKeR a răspuns:

Dupa parerea mea el doar profita de tine ai vrea sa faca sex cu tine adica e diferenta de varsta prea mare! Daca vrei neaparat sa iti incepi viata sexuala cauta pe cineva de varsta ta. PS: imi place lenjeria

| Frumusica69 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa iti surprinzi iubitul si cu alte lejerii sexy foarte frumoase, te sfatuiesc sa le cumperi de aici: https://kupoane.ro/store/erotic24/. Vei avea parte de produse de calitate dar si de o livrare discreta sexshop easybox.