| Adi_2281 a întrebat:

Baieti! am observat ca daca ne masturbam 2-3 zile nu mai avem acnee pe fata. Cel putin la mine funcioneaza. Sunteti de acord cu mine? M-ma abtinut sa nu fac doar din curiozitate si la 1 saptamana aveam fata cu acnee.

4 răspunsuri:
| Skeez a răspuns:

Mai sincer nu stiu ce sa mai zic de intrebarea asta, dar daca tu esti asa sigur oare CINE se poate opune?!?
winking

Răspuns utilizator avertizat
| zZAlexandruZz a răspuns:

Baga mare asa scapi de acnee, sa stii ca daca te masturbezi de 3 ori pe zi iti cresc si sani straight face.laughing