| Ninaa a întrebat:

Baieti ati sta cu o fata frumoasa dar care nu rade cu gura pana la urechi, deoarece n-are un zambet frumos? cand zambeste nu i se vad gingiile datorita celor 4 dinti din fata. ( nu sunt de cal doar sunt putin iesiti in afara )
in afara de acel defect este perfecta!

doar parerile baietilor. multumesc happy

Răspuns Câştigător
| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Ma fata de care imi placea avea dintii de zici ca-i avea stalactite dar nu a contat niciodata!

Răspuns utilizator avertizat
| laptelaperfuzii01 a răspuns (pentru Ninaa):

Cu spatii mari intre ei

9 răspunsuri:
| quest_6999 a răspuns:

Da,as sta dar aici nu depinde de cum arati...depinde de caracter! Fiecare om are defectele lui, si eu am un dinte ca si un colt de vampir si cand zambesc foarte tare iese in evidenta laughing si ce-i cu asta? pentru niste dintii nu trebuie sa te plangi!

| Demonull a răspuns:

Nina,intrebarea ca si „problema" ta sunt de copil.In primul rand, un baiat asezat nu se va uita la cum arata o fata sau cel putin nu va pune mare accent pe asta ci mai intai ii va verifica comportamentul si alte calitati morale.In fine,trecem peste asta si ne gandim ca pentru fat-frumosu tau conteaza in primul rand aspectul, nu cred ca va fi deranjat de dintisorii tai asta in cazul in care e destul de matur sa inteleaga ca nu conteaza cum ai dintii (desi cred ca nu au nimic iesit din comun si ca ai tu un fix cu ei).In ceea ce priveste zambetul unei fete, eu le consider atragatoare pe cele care zambesc „smechereste" stiti voi, un zambet micut in coltul gurii care spune foarte multetongueNu iti mai fa probleme, e un lucru asa minuscul.

| FcRb1923Madalin a răspuns:

Hai sa lamurim un lucru : perfect nu e nimeni
2 nu trebuie sa zambeasca cu gura pana la urechi, de parca s-ar pisa pe ea
3 ar trebuie sa se simta confortabila asa cum e pentru ca sunt femei fff obeze care se simt bine in pielea lor... ele ce ar trebui sa faca? sa isi ia viata?
4 normal ca as sta cu ea mai ales daca e frumoasa, si daca are si caracterul la fel ca trupul
5 satisfacuta de raspuns?

Răspuns utilizator avertizat
| FcRb1923Madalin a răspuns (pentru Ninaa):

Nu stiu cine ti-a zis tie asta dar sa stii ca nu e deloc adevarat
noi baietii preferam un zambet sincer si discret decat unul gen " rolling on the floor " dar pervers, cu ganduri ascunse... asa ca nu uita : zambeste happy

| LikeACandyxD a răspuns:

Asta esti tu sa inteleg?

| ionut2424 a răspuns:

Nici eu nu cred ca e chiar asa de important,toti avem defecte,conteaza personalitatea, interiorul unei persoane, nu neaparat zambetu, poate avea zambetu frumos si e dusa cu pluta, sau ceva de genu. Fii tu insuti.